Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn ROSE
Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn ROSE
Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn ROSE
Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn ROSE

Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn ROSE (Emayo-4506-Unicorn-ROSE-Pembe)

Marka : Emayo
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺339,00(KDV Dahil)
₺32,60 'den başlayan taksitlerle

Emayo Kız Çocuk Yarı Kapalı Mayo Sıfır Kol Unicorn Rose rengi ve spor tasarımı ile çocuklarınızın seveceği mayo takımlarından biridir.
 

Sepette %20 İndirim
:
Çocuk tesettür mayo  takımı üç ayrı parçadan oluşmaktadır. Kız çocukları için özel olarak tasarlanan mayo takımı yüzme kolaylığı sunan ve 1.sınıf mayo kumaşından üretilmiştir. Takımın tüm parçaları yüksek lifli ve elastikiyeti yüksek kumaştan üretildiği için yüzerken rahtsız etmez ve hareket kolaylığı sunar. 
Üst kısmı tek parça olmakla birlikte tayt formunda tasarlanan alt kısmı suyun içinde rahat hareket etmesine olanak sunar. Ayrıca suyun içinde kayma yapmayan saç bonesi de saçlarının tuzlu ve klorlu sudan korunmasına yardımcı olur. Güneşe karşı duyarlı bir kumaş yapısına sahip olduğu için uzun süreli kullanımda bile dokusunda ve renginde herhangi bir değişiklik olmaz. Nefes alabilen kumaş yapısı sayesinde terletmez ve rahatsız etmez. Mayo takımını oluşturan tüm parçalar sadece soğuk su kullanılarak elde temizlenebilmektedir. Ayrıca apreli ve su itici özelliğe sahip olduğu için de hızlıca kuruyabilmektedir. 
Emayo kalitesini çocuklarınıza yaşatırken onun da keyifli bir yüzme deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. 
 
Benzer Ürünler