x
sadsad x
asdasd

Marina

Şık ve konforlu ürün seçenekleri ile Marina deniz giyim markasına artık remsamayo.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Marina mayo markası hem tam kapalı tesettür mayo hem de yarı kapalı mayo modelleri üreten seçkin bir firmadır. Kendi tasarımlarının üretiminde tercih ettikleri özel likralı mayo kumaşı sayesinde ürünleri esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanım sırasında hareket kapasiteniz destekler ve gün boyu keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Ayrıca kumaş yapısında yer alan nefes alma özelliği sayesinde suda istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Bu markanın ürettiği ürünler yüzme sırasında asla ağırlaşmaz ve cildinize yapışmaz. Kumaşında yer alan diğer bir özellik ise anti-alerjik olmasıdır. Böylece herhangi bir kaşıntı veya rahatsızlığa neden olmaz. Tüm bu özellikleri sayesinde Marina markasından alacağınız mayo modellerini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Marina markası hangi mayo modellerini üretmektedir?

Marina markası iki farklı tipte mayo modeli üretimi yapmaktadır.

Yarı kapalı mayo modeli: Yarı kapalı mayo modelleri son zamanlarda popülerlik kazanan bir plaj kıyafetidir. Genelde tesettür kullanmayan ancak muhafazakâr bir plaj görünümüne sahip olmak isteyen kadınların tercih ettiği 2 parçadan oluşan alternatif bir mayo modelidir. Bu mayo modellerinin kolları 2 farklı tipte olabilmektedir. Bunlar uzun kollu ve yarım kollu tasarımlar olabilir. Alt kısmı ise genellikle diz altında bir uzunluğa sahiptir. Ancak bazı müşterilerin özel talepleri sonucunda son zamanlarda şort biçimine benzeyen daha kısa modeller de üretilmektedir. Kumaş kalitesi oldukça önemli olan bu model tasarımların içerdiği su itici apre malzemesi sayesinde denizde şişmez ve sürtünmeyi azaltır, bu sayede konforlu bir yüzme deneyimi sunar. Uzun ömürlü oluşundan dolayı dünyanın birçok yerinde kadınlar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

Tam kapalı mayo modeli: Muhafazakâr kadınların tercih ettiği alternatif bir mayo olan tam kapalı tesettür mayolar vücudun büyük bir bölümünü kapatan modellerden oluşmaktadır. Bu nedenle özel bir kumaş yapısına sahip olmaları gerekir. Marina markasıyla üretilen bu mayo modelleri nefes alan kumaş yapısı ve su itici özellikleri sayesinde sağlığınız için gerekli bakımı sağlar. Artık bu mayo modellerini Remsamayo.com üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Remsamayo.com üzerinden yapacağınız her sipariş için kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkânı bulunmaktadır.

Marka Kategorileri
Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.