x
sadsad x
asdasd

Ruko Maio

Ruko Maio markasına şık ve konforlu mayo modellerine artık remsamayo.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem tam kapalı tesettür mayo hem de yarı kapalı mayo modelleri üreten ve son dönemde oldukça popülerlik kazanmış bu marka Remsa mayo güvencesiyle sitede satılmakta olup herhangi bir sorunuz olursa bizlere ulaşabilirsiniz.

Ruko maio markası tasarımlarının üretiminde özel likralı mayo kumaşı tercih etmektedir. Bu sayede markanın üretimini yaptığı tüm ürünler esnek bir kumaş yapısına sahiptir. Kullanım esnasında hareket kapasiteniz desteklenerek sahilde gün boyu keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Ayrıca, kumaş içeriğinde bulunan nefes alma özelliği ile konforunuz azalmadan suda istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Mayo modelleri yüzme sırasında asla ağırlaşmaz ve cildinize yapışmaz. Kumaşında yer alan diğer bir muhteşem özellik ise anti-alerjik yapıya sahip olmasıdır. Böylece cildinizde herhangi bir kaşıntı veya rahatsızlığa neden olmaz. Tüm bu özellikleri sayesinde bu markanın ürettiği mayo modellerini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Ruko maio markası hangi mayo modellerini üretmektedir?

Tam kapalı tesettür mayo: Muhafazakâr görünümü tercih eden kadınların kullanmaktan keyif aldığı alternatif bir mayo olan tam kapalı tesettür mayolar, özel bir kumaş yapısına sahiptir. Vücudun büyük bir bölümünü kapatan bu özel tasarım tekstil ürünleri, nefes alan kumaş yapısı ve su itici özellikleri sayesinde sağlığınız için gerekli bakımı sağlar. Artık Ruko Maio markasının üretimini yaptığı özel tasarım tam kapalı mayo modellerini Remsamayo.com üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Remsamayo.com üzerinden yapacağınız her sipariş için kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkânı bulunmaktadır.

Yarı kapalı mayo: Yarı kapalı mayo modelleri son zamanlarda kadınlar arasından oldukça popülerlik kazanmış bir alternatif deniz giysisidir. Tesettür kullanmayan ancak muhafazakâr bir plaj görünümüne sahip olmak isteyen kadınların özel olarak tercih ettiği bu görünüm, 2 parçadan oluşmaktadır. Bu iki parçada farklı şekillerde tasarlanabilmektedir. Örneğin, üst kısmında yer alan kol özellikleri 2 farklı tipte olabilmektedir. Bunlar uzun kollu ve yarım kollu tasarımlar olabilir. Alt kısmı ise genellikle diz altında bir uzunluğa sahiptir. Kumaş kalitesi oldukça önemli olan bu model tasarımların içerdiği su itici apre malzemesi sayesinde denizde şişmez ve sürtünmeyi azaltır, bu sayede konforlu bir yüzme deneyimi sunar. Uzun ömürlü oluşundan dolayı dünyanın birçok yerinde kadınlar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

Marka Kategorileri
Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.