x
sadsad x
asdasd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yarı Kapalı Mayo

Yarı kapalı Mayo modelleri kolları ve diz altı kapalı modellerden farklı olarak bu kısımların açık olduğu modellerdir. Ayrıca genellikle likralı kumaş olduğundan denizde kullanımı oldukça rahat modellerdir. Kullanışlılığı nedeniyle birçok kadın tarafından da tercih edilmektedir. Günümüzde mayolar kişilerin beğenisine ve isteklerine göre üretildiğinden, artık rahatlık ön planda tutuluyor. Denizde veya havuzda rahat hareket etmek isteyen kadınlar için yarı kapalı mayo modelleri vazgeçilmez olmaya başladı. Zamanla moda olan birçok şey gibi bu akım da yeni yeni modellerini yaratıyor. Başlarda tesettür mayonun denize veya havuza girildiğinde şişen ve su alan modellerden oluşması kullanışlı olmadığı kanısına varılmasına neden olmuş ve süreç her ne kadar tersine işlemiş olsa da sektörün kendini zamanla bulmuş olması ve hem rahat, hem kapalı, hem de kullanışlı modellerin üretilmesi yarı tesettür mayo modellerinin üretilmesinin de önünü açmıştır. Zamanla gelişmelerin birbirini izlemesi en iyi ürünlerin meydana çıkmasına neden olmuştur. Sürecin bundan sonra da böyle işleyeceğini öngörmek zor değil. Farklı modellerde farklı desenlerin kullanılması ve sade modellerden canlı parlak renklere herkese hitap etmesi bu tarzı tercih eden kitleyi genişletti. Başlarda bu modayı garipseyen birçok insan varken şimdi birçok kişi buna dahil olmak istiyor ve oluyor. Son yıllarda kısa süre içerisinde çeşitliliğin çok artması ve birçok markanın bu alan üzerine yoğunlaşması da bunun ne kadar ilgi çeken bir alan olduğunu gösteriyor. Tam kapalı mayo seçeneklerimizi de sitemizde görebilirsiniz.

Yarı Tesettür Mayo

Tesettür mayolar çok tercih edildi ancak bazı yönleri bir grubun isteklerine yanıt vermekte zorlandı. Bu gruptaki kadınlar tesettürlü olmayan ancak açık mayolarla deniz veya havuza girmek istemeyen kadınlardan oluşuyor. Bu gurubun dikkat çekmesi ve buna yönelik üretim yapılması biraz zaman alsa da, yarı tesettür mayo kavramının ortaya çıkması sonunda gerçekleşti. Kadınların rahatının temel alındığı bu tasarımda kollar ve bacakların alt kısmı açıkta kalırken, üst bölge ve bacakların üst kısmının kapalı kalması temel alındı. Yarı tesettür mayolar farklı desen ve renklerde üretildiği gibi, farklı bedenlerde de üretilmektedir. Standart beden tablosunun yanında, büyük beden mayolar da mağazamızda satışa sunulmaktadır. likralı modellerimiz ayrıca rahatlık sunduğundan sıkça tercih edilmektedir. kapalı bayanların olduğu gibi açık bayanların da deniz ve havuz ortamında rahat etmek istemesi yarı tesettür mayo çeşidini gerekli kılıyor. Sürekli hareketliliğin olduğu bir ortamda bikini veya mayo gibi kullanışsız giysiler aslında daha çok rahatsızlık verdiğinden yarı kapalı mayolar daha çok tercih edilmeye başlandı. Özellikle sahilde çocuğuyla uğraşan anneler için bu çeşit mayoların kurtarıcı bir rolü var.

Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Hemen diz altında biten paça modelleri, kalın askılı veya kısa kollu kol modeli ile yarı kapalı mayo modelleri standartlarını belirlemiş oldu. Bu standartlar çerçevesinde kolları fırfırlı modellerden dantelli modellere kadar birçok seçenek de önümüze sunulmuş oldu. Kalın askılı  modeller daha çok yüzücü mayo modellerinde tercih ediliyor. Bir bütünlük sağlaması adına birkaç uzun çizgi de mayonun üzerinde kullanılıyor. Çiçekli ve kısa kollu modeller daha çok eteği biraz daha uzun modellerde tercih edilmiş. Ancak bunların yanında genellikle taytlarda siyah ve lacivert mayo modellerinde hakim renk. Farklı renk ve desen seçenekleri de elbette mevcut. Hatta günümüzde artık birçok seçenek mevcut. Ancak kaliteli üretim yapan belirli sayıdaki markanın seçilmiş ürünleri mağazamızda bulunuyor.

Yarı Kapalı Mayo Modelleri ve fiyatları

Bahsettiğimiz ürün guruplarının niteliklerine göre fiyatları değişmekte olup, kullanılan kumaşın kalitesi, hava geçirgenliği ve esnekliği gibi konular onun fiyatını belirlemektedir. Sağlıklı ve dayanıklı ürünler mağazamızda beğeninize sunulmaktadır. Yarı kapalı mayo çeşitlerini incelerken ürünün en sağlıklı ve kullanışlı olanına yönelmelisiniz. Remsa Mayo olarak size en sağlıklı ve dayanıklı ürünleri sunuyoruz. Firmamızın kendi ürünlerinin yanında internet sitemizde Adesea, Armes, Haşema, Emayo markalarının ürünleri de satılmaktadır. Kaliteli firmalarla çalışarak ürün gruplarımızı işlevsel tutmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak hedefimizdir. Fiyat politikası her firmanın ayrı işlemektedir. Ancak ortalama fiyatlar genellikle 40- 400tl arasında değişmektedir. Bu fiyat aralıkları kullanılan kumaşın kalitesine ve firmanın marka değerine göre değişkenlik göstermektedir. Nasıl bir ürün almak istediğinize karar verdikten sonra alışveriş yapmak istiyorsanız, standartlarınıza uygun ürünü seçebilir, fiyat açısından uygun filtrelemeyi sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Yarı Kapalı Mayo Modelleri 2023

Her sezon olduğu gibi popüler modeller yarı kapalı mayo modelleri 2023 kreasyonlarında da bulunmaktadır. Özellikle gençlere yönelik tasarımlar da bu yıl göze çarpmaktadır. Yarı tesettür mayo tasarımları renkli dokunuşlarla birçok kişinin bu tasarımlardan edinmek istemesine neden oluyor. Farklı yaş gruplarının da ilgisini çeken tasarımlar 2023'de yoğun ilgiyle karşılandı. Artık sadece kapalı bayanların değil, açık mayo giymek istemeyen birçok kadının ilgisi yarı kapalı mayoların üzerinde. Bu mayoların üretimini yapan Remsa Mayo kendi markasının yanında diğer markaları da sitesinde barındırarak birçok çeşidi alıcıların beğenisine sunuyor. Mayo seçiminde en çok önem verilen kriterler şunlar:
  • Görsel açıdan göze güzel görünmesi, estetik olması,
  • Rahat ve kullanışlı olması,
  • Dayanıklı ve sağlam olması,
  • Hesaplı, uygun fiyatlı olması.
Alışveriş yapan bir müşterinin beklentisi bunlar olurken, internet sitelerinden yaptığı alışverişlerde genellikle karşılaştığı en büyük sorun ürünün resimde göründüğü gibi olmaması, bedeninin uymaması, iyi kumaştan olmaması ve yüksek fiyata satıl aldığı/aldatıldığı hissi. Resimde olduğu gibi olmayan ürünlerle karşılaşmak alıcılar için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bu durumu yaşayan alıcının yapacak bir şeyi olmadığı gibi hayal kırıklığını giderecek bir yol da bulunmaz. Bu tür bir durumla karşılaşmamak için güvenilir bir internet mağazasından alışveriş yapmak önemlidir. Remsa Mayo müşterilerine kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar sunuyor. Pahalı mayo markaları olduğu gibi pahalı tesettür mayo markaları da mevcut. Ancak her ürünün kendine göre özellikleri olduğundan bunu sadece markaya göre değerlendirmek doğru olmaz. Beklentilerinizin karşılandığını hissedebilmeniz ve güvenilir bir alışveriş yapabilmeniz için internet sitemiz üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz. Sitemize giriş yaptıktan sonra yarı tesettür mayo bölümünden bedeninizi seçerek kendinize uygun modelleri listeleyebilirsiniz. Listelediğiniz modeller arasından zevkinize en uygun olanı seçerek inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü almak için alışverişinizi sürdürebilirsiniz. İnternet sitemizde güvenilir markaların ürünleri bulunmaktadır. Bu yönüyle bakıldığından alışverişiniz için rahatça seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir soru veya sorun olması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sıralama seçin
Toplam 186 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.