x
sadsad x
asdasd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tesettür Bonesi

Tesettür mayoların tamamlayıcı parçaları boneler, dini hassasiyete sahip olan kadınlar için özel tasarlanır. Saçların kapatılmasını amaçlayan tesettür bonesi hem fonksiyonel hem de şık ürünlerden biridir. Remsa Mayo, boneler için özel çalışmalarla rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. Havuzda, denizde ya da plajda başınızdan kaymayan özel tasarımlara sahiptir. Ayrıca başınızı çok fazla sıkmaz ve tam olması gereken sıkılıkları vardır.
Remsa Mayo’da nefes alabilen rahat dokuları ile her tarz için yüzme bonesi bulunuyor! Likralı esnek kumaşlar yırtılma ve renk solmasına karşı ekstra dirençli hale getiriliyor. Üstelik farklı bağlama şekilleriyle her tarz için şık bir kullanım da sağlıyor. Siz de Remsa Mayo’nun avantajlarından faydalanmak için hemen kendi tarzınıza uygun bone siparişini verebilirsiniz. 


Tesettür Yüzme Bonesi Nedir?

Tesettür mayo modelleri, muhafazakar kadınların özgürce denize girmesini sağlar. Vücuda yapışmayan tasarımları ağırlık hissi oluşturmaz ve yüzerken şişmez. Tesettür yüzme boneleri de aynı kumaştan imal edilir. Remsa Mayo tesettür mayo kumaşından ürettiği bonelerde birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkıyor! Her kadının yaşam tarzı ve günlük stiline göre tasarlanan boneler fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. 
Tesettür mayo çeşitlerinin vazgeçilmez bir parçası olan boneler, saçlarınızın gözükmesini engeller. Aynı zamanda boyun bölgesini ve alnı kapatan tasarımlar da bulunur. Özel kumaşları ile yüzmek için uygundur. Islandığında rahatsızlık hissi oluşturmadığı gibi nefes alabilen yapıları sayesinde çabuk kurur.


Tesettür Bonesi Kimler İçin Uygundur?

Tesettür bonesi İslami yaşam tarzını benimseyen her kadın için uygundur. Öte yandan klorlu veya tuzlu suyun saçına zarar vermemesini isteyen her kadın bu özel bonelerden yararlanabilir. Özel tasarım boneler, likralı ve rahat yapıları ile kolayca takılıp çıkarılabilir. Bu sayede havuzda veya denizde kimsenin olmadığı zamanlarda da rahat bir kullanıma yardımcı olur.
Yaz aylarında pek çok kadın havuza ve denize girerken yüzme bonesi kullanmayı tercih ediyor. Güneşin verdiği zararlı etkiden kaçınmak isteyen kadınlar deniz bonesi modellerimizden faydalanabilir. Nefes alan yapıları başınızın terlemesini engellerken kısa sürede saçlarınızın kurumasını da sağlar.


Tesettür Bone Seçenekleri Nelerdir?

Kadınlara rahat hareket etme imkanı sunan boneler, farklı tasarımlarıyla da kullanıcıları memnun ediyor. Remsa Mayo tarafından üretilen kaliteli boneler, ince işçilik ve dayanıklı yapıları ile memnuniyet düzeyini en üst noktaya taşıyor. Üstelik bozulmayan formları ve solmayan renkleri ile uzun yıllar kullanılabiliyor.
Boneler, temelde üç farklı kategoriye ayrılabilir. Günlük hayatta kullanılan pamuk boneler, yüzme bonesi ve spor boneleri. Remsa Mayo, deniz ve havuz boneleri için farklı seçenekleriyle her stil sahibi kadını mutlu edecektir. Taşlı, fiyonklu, incili, çift taraflı, bantlı ve eşarp şeklindeki boneler kadınların farklı tarzlarına yönelik üretiliyor. Ayrıca şapkalı bone çeşitleri genç kadınlara daha spor ve cool bir tarz sağlıyor. Her bonede bulunan geniş renk seçeneği ise farklı tesettür mayolar için özgün ve orijinal kombin yapma avantajı sunuyor. 


Tesettür Boneler Nasıl Takılır?

Haşema bonesi saçları ve başı rahatsız etmeden konforlu bir kullanım sağlıyor. Bu nedenle kadınlar her kombini için çok sayıda farklı bone kullanabiliyor. Kadınların en fazla merak ettiği konular arasında ise tesettür bonelerin nasıl takılacağı sorusu bulunuyor. Özel tasarım boneler, likralı ve esnek liflerin yer aldığı kumaşlarla bağlanarak veya kafadan geçirerek kullanılabilir. 
Bonelerin farklı bağlama şekilleri ile ilgili daha fazla detaya erişmek ve videolu anlatımından yararlanmak için Remsa Mayo’nun YouTube hesabını inceleyebilirsiniz.


Tesettür Yüzme Bonesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı desen ve renk alternatifleriyle en iyi havuz bonesi çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Muhteşem kombinler yapmak ve dini hassasiyetlerinizi korumak için bone seçiminde şu konulara dikkat etmeniz gerekebilir:
Başınızı tam sarmasına özen göstermelisiniz,
Remsa Mayo ayarlanabilir deniz bonesi çeşitleriyle başınızı sıkmadan tam koruma sağlar,
Boyunluklu modellerin çıkma ve kayma riski daha düşüktür,
Tesettür deniz şapkası çeşitleri ise doğal koruması ile güneşin zararlı ışınlarını filtreleyecektir,
Boynunuzu kapatmayan boneler için ekstra bir boyunluk alarak bölgenin gözükmesini engelleyebilirsiniz,
Tesettür yüzme bonesi siyah, beyaz, yeşil, bej, gri vb. birçok farklı renkte bulunur, kombininizi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.
Remsa Mayo’nun özel boneleri suya karşı dayanıklı formları ile ön plana çıkıyor. Bu sayede yüzdükten sonra bile boneniz aynı formunu korur ve kururken sizi rahatsız etmez. Üstelik geniş renk ve desen skalası ile her mayo kombiniyle kullanılabilen çeşitlerimiz vardır. 


Tesettür Bonesi Alternatifleri Var Mıdır?

Haşema bonesi çeşitleri, kadınların ergonomik ve rahat kullanımı için özel tasarlanır. Birçok kadın özel tasarım boneler yerine şal veya eşarp takabileceğini düşünür. Ancak bu son derece yanlış bir yargıdır. Günlük hayatta kullanılan bone, şal ve eşarplar su itici özelliğe sahip değildir. Bu da bonenin tüm suyu çekmesini sağlarken rahatsız bir kullanıma da neden olur. 
Standart bone ve şallar denize girdikten sonra çok geç kuruyacaktır. Bu durum da başınız uzun süre ıslak kalır ve hastalanma ihtimaliniz yükselir. Remsa Mayo’nun tesettür bonesi modelleri geniş fiyat aralığıyla her bütçeye hitap eder! Siz de özel tasarım bonelerimizden birini satın alarak uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. 


Boneler Nasıl Kombinlenir?

Remsa Mayo’nun benzersiz tasarımlara sahip olan tesettür mayo modellerini incelediniz mi? Size özel sunulan mayoları, şık bonelerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Mayonuzda yer alan renk çeşitliliğine göre taşlı, işlemeli, payetli vb. modeller arasından tercih yapmanız çok kolay olacaktır. 
Bonenizi kombinlemek için şık plaj şapkalarını da kullanabilirsiniz. Hasır şapkalar yaz mevsimlerinin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Remsa Mayo, plaj giyimi konusunda sayısız model ve alternatifle en iyi markalar arasında yer alır! Siz de plajda çabasız şıklığa ve rahatlığa sahip olmak istiyorsanız ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.
 

Sıralama seçin
Toplam 62 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.