x
sadsad x
asdasd

Tesettür Mayo

Tesettür mayo modellerimiz Remsa Mayo firmamızda çeşitli renk, desen ve birçok marka seçeneğiyle tesettür mayo ürünlerini, alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Mağazamızda tam kapalı tesettür mayo dışında, değişik markaların ürünlerini de bulabilirsiniz. Remsa Mayo bünyesinde satılan ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmalarına özen gösterilmekte ve sadece bu alanda en iyi olan markalarla çalışılmaktadır. Uzun süreli kullanım ve rahatlık tam kapalı mayolarda ön planda olmalıdır. Cilt sağlığı açısından sağlıklı ürünler kullanılmalı ve bu kriterler dikkate alınarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Kredi kartına taksit de yapılmaktadır. Mağazamızda bulunan ürünler özenle seçilerek hazırlanır. Kapalı bayanlara yönelik tesettür mayo satışımız uzun süredir devam etmektedir. Tecrübemizle beraber kaliteli bir satış sistemiyle ürünlerimizi alıcılarla buluşturuyoruz.

Remsa Mayo

Remsa Mayo, tesettür mayo sektöründe Türkiye'nin olduğu gibi Dünya'nın da öncü firmalarından biri... 50'den fazla ülkeye ürün ihraç eden firmamız tesettür mayo ürünlerini sizlere hızlı kargo servisiyle göndermektedir. Ürünlerimiz Trendyol, Modanisa, N11 ve Amazon gibi ulusal ve uluslararası büyük mağazalar tarafından da tercih edilmektedir. Remsa Mayo, satışa koyduğu ürünlerin belli kriterleri sağlamasına dikkat eder ve bunu kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Ürünlerimizi sizlere sunarken öncelikli olan bu ilkelerimizi aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:
  • Sağlığa zararlı bir etken içermiyor olması,
  • Kaliteli malzemeden yapılmış olması,
  • Dayanıklı malzemeden yapılmış olması.
  • Ürünün suyu absorbe etmemesi.
  • Ürünün vücudun belli kısımlarını göstermemesi.
Sağlığa zararlı maddeler kullanılması hususunda hassas davranılmasının sebebi, üretim aşamasında ucuz hammadde kullanılması dolayısıyla bu malzemelerin insan sağlığına zarar vermesidir. Buna karşı dikkatli olmak ve alıcıları baştan böyle kötü bir tecrübeyle karşı karşıya bırakmamak önemlidir. Kaliteli malzeme üretimde önemli bir diğer unsurdur. Zararlı bir madde içermiyor olsa dahi, ucuz ve yeterli sağlamlığa sahip olmayan kumaşlardan yapılan ürünler çok kısa sürede yıpranarak kullanıcıların hayal kırıklığına neden olmaktadır. Aynı zamanda bu tarz kumaşlar suya girdikten sonra kıyafetin içi göstermesine de sebebiyet verebilir. Böyle bir duruma yol açmadan kaliteli malzemeler kullanarak üretilmiş  ürünleri tercih etmek bizim açımızdan etik olarak önceliklidir. Dayanıklı ürünler tercih edilmesinin nedeni Remsa Mayo'nun firma olarak sektörde tercih ettiği çizgidir. Özellikle tesettürlü mayolarda yaşanabilecek kazalar hiç hoş olmayan durumlara neden olmaktadır. Böyle bir durum yaşanmaması adına dayanıklı üretilen ürünlerin mağazaya konması ve sadece bu ürünlerin müşteriye sunumu bizler için oldukça önemlidir.

Türkiye'nin Her Yerine Hızlı ve Güvenli Kargo

Remsa Mayo'dan aldığınız her ürün aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ürününüzü güvenli bir şekilde kapınıza teslim eder. Genellikle Türkiye içi kargo edilen ürünler 1-5 iş günü içerisinde teslim edilir. İstanbul'dan sipariş edilen ürünlerin teslimatı 1-3 iş günleri arasında olmaktadır.

Kapıda Ödeme ile Tesettür Mayo Satın Al

Kredi kartı ya da eft ile ödeme seçeneğini tercih etmiyorsanız, ürünlerimizi aynı zamanda kapıda ödeme ile de alabilirsiniz. Bu sayede ürününüzü teslim aldıktan sonra görevliye nakit ödeme şansı elde edersiniz. Kapıda ödeme seçeneğiyle satın alma seçeneğimizi satın alma aşamasında kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile güvenli ve hızlı satın alma olanaklarından da faydalanmış olursunuz. Bu sayede ürününüz sadece reslim edildikten sonra ücreti verirsiniz. Bu sa dize gerçek bir mağaza deneyimi yaşatır. Kapıda ödeme hizmet bedeline 10 TL daha fazla ücret alınmaktadır. Ancak kargonun kendisinden ücret alınmamaktadır.

Ücretsiz Kargo Avantajı

Ne kadar az ya da çok ürün alırsanız alın, ücretsiz kargo avantajından faydalanacaksınız! Sitemizden aldığınız hiçbir ürüne kargo ücreti alınmamaktadır. Ancak kapıda ödeme ile kargo talebiniz olursa ek olarak 10 TL talep edilecektir. Yurtdışına kargolarda da firmamız ücret talep etmektedir. Ürünlerinizi bölgenizde en iyi kargo servisini sunan firma ile tekrar gerçekleştirmeniz mümkün çünkü firmamızın 4 tane firma ile anşalması bulunuyor. Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, PTT Kargo ve MNG Kargo ile ürünlerinizi evinize teslim edebiliriz.

Yurtdışına ve Dünyanın Her Yerine Kargo!

Eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve ülkenizde bizim ürünlerimizi edinmek istiyorsanız, sizlere bu avantajı sağlayabiliyoruz. Yurtiçine ücretsiz kargo avantajından şu anda maalesef ki yurtdışı müşterilerimiz faydalanamıyor. Eğer tesettür mayo ürününüzü kısa zamanda edinmek istiyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz. Almanya'ya kargolarımızı 1-2 iş gününde teslim ediyorken, İngiltere'ye 2-3 gününde ve ABD'ye 3-5 iş gününde teslim edebilmekteyiz.

Kredi Kartına Taksit ve EFT Ödeme Seçenekleri

Eğer EFT ya da Kapıda Ödeme gibi nakit seçenekleri tercih etmiyorsanız, kredi kartıyla ödemeyi tercih edebilirsiniz. Online tesettür mayo mağazamız sizlere kredi kartına taksit seçeneği de sunmaktadır. Türkiye bankalarının herhangi bir kartına müessesemizce taksit yapılabilmektedir. Eğer direkt EFT ile ödeme geçmek istiyorsanız gerekli olan bilgileri de ödeme adımlarından alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için WhatsApp hattımıza danışabilirsiniz.

Binlerce Yeni Model

Mağazamızda binlerce yeni model bulabilirsiniz. Bu yeni modellerin remsa mayo markalı ürünleri tarafımızca dizayn edilmekte ve üretilmektedir. Aynı zamanda mağazamızda Tesettür mayo sektörünün önde gelen firmalarından mayovera, haşema, adasea, armes gibi ürünlerin de dizaynlarını bulabilirsiniz. Türkiye'de üretilen en güzel ve elit düzaynlar sitemizde bulunmaktadır.

2023 Yaz Tesettür Mayo Kreasyonları

Son dönemlerin popüler mayo renk ve modellerini kapsayan 2023 yaz mayo kreasyonları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Haşema, Emayo, Adesea, Armes ve Remsa Mayo sektörün öncü markalarıdır ve Remsa Mayo'nun satışını yaptığı firmalardır. Satılan ürünlerin arkasında durabilmek ve marka değerinin korunması adına yalnızca kaliteli üretim yapan firmalarla çalışılmaktadır. Tam kapalı mayolar aynı zamanda tam tesettür mayolar olarak da bilinmektedir. Kapalı mayolarda vücudun hiçbir yeri görünmemektedir. Farklı marka gruplarının olduğu gibi Remsa Mayo'nun da bu gruba özel tasarımları vardır. Sitemiz bünyesinde ürünlerimiz incelenebilir. Mağazamızda her bütçeye uygun modellerimiz bulunmaktadır. Farklı bütçeler için bolca seçenek mevcuttur. 2023 yaz modelleri arasında renkli seçenekler göze çarpmaktadır. Tesettürlü mayolara desen ve renklerin işlenmesi kapalı mayoların görünümünü çok daha estetik kılmıştır. Önceden kapalılar için tesettür mayolar çok daha koyu renklerde ve desensiz üretilirken şimdi mayoyu hareketlendirecek birkaç detay ve renk kullanılarak bir hareket katılıyor. Önceye nazaran 2023'de taytlı  takımların da daha fazla tercih edildiğini gözlemliyoruz. Mayolarda farklı desen ve çizgilerin kullanılması farklı yaş gruplarını da memnun ediyor. Genç kızlar için renkli takımlar daha çok tercih edilir görünüyor. Bu da düşünülerek farklı desenler kullanılmış. 2023 yaz kreasyonlarında göze çarpan detaylardan biri de boneler. Takımların yanında veya takıma birleşik olabilen boneler de gündemde. Bonelerin ayrı olması daha çok tercih ediliyor. Boneyi çıkarıp başka bir bone takıp o sırada çıkarılan bonenin hızlıca kuruması sağlanabileceğinden, bonenin ayrı olması daha avantajlı bulunuyor.

En Güzel Tesettür Mayo ve Aksesuar Dizaynları

2023 yılının gelmesiyle beraber, bu senenin en güzel mayo dizaynlarını sizler için hazırladık. Remsa Mayo, dizaynlarını hazırlarken günümüzün en güzel çizgilerini yakalamaya dikkat eder. Ürünlerimizin üzerinde yapılan ar-ge çalışmasıyla mayolarımız üretilir ve sizlerin beğenisine sunulur. Mağazamızda bulunan Remsa Mayo markalı her tesettür mayo ürünü bizim tarafımızdan dizayn edilmiştir. Tesettür Mayo sektöründe en yenilikçi dizaynlara imza eden markamız, bu sektörde Türkiye'nin 4 bir yanına toptan ticaret de yapmaya başlamıştır. En güzel Tesettür Mayo dizaynları bulabileceğiniz online mağazamız aracılığıyla sipariş verebilir ve kredi kartına taksit, eft dolayısıyla nakit ya da banka kartıyla direkt alışveriş yapabilirsiniz. 2023 yılının sıradışı ve güzel dizaynlarını kendi online mağazamızdan ya da yukarıda belirttiğimiz online mağazalarımızdan edinebilirsiniz.

Pareolar En Çok Tercih Edilen Aksesuarlardan

Son iki yıldır Tesettür Pareo belki de sektörün en çok tercih edilen ve satın alınan aksesuarları arasında. Denizden çıktığınız zaman giyiyebileceğiniz bu ürünleri, konu hakkındaki kategorimizden edinebilmeniz mümkün. Mağazamız her ne kadar tesettür mayo konusunda dizaynlarını gerçekleştirse de, pareo'lar hakkında da dizayn ve ar-ge çalışması gerçekleştirmektedir. 2023 yılının en güzel dizaynlarını bizimle keşfedin!

2023'ün En Güzel Bone Tasarımları

Geçtiğimiz yıllarda müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine 2023 yılında bone tasarımları yapma ve üretimine geçme kararı aldık. Bu sayede müşterilerimiz kendi tesettür mayolarına en uygun boneyi seçip kombin yapabiliyorlar ve kendilerine en uygun ürünleri seçebiliyorlar. Remsa Mayo'nun sizlere sunduğu dizaynlarla tesettür mayolarınız için en uygun boneleri mağazamızdan artık online olarak alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu tesettür ürünlerinin hızlı kargo ile evinize gelmesi sadece bir kaç gün alacaktır.

Tesettür Plaj Aksesuarları

Online mağazamızda satın aldığınız ürünlere uyumlu plaj aksesuarları da bulabilirsiniz. Değişik renk ve desen seçenekleriyle plaj şapkası, plaj havlusu ve plaj çantası gibi ürünleri mağzamızdan edinebilirsiniz. Satın aldığınız tesettür mayo ya da tesettür mayo ürünü ile birlikte kombin yapabileceğiniz aksesuarlar mağazamızda bulunmaktadır.

Tesettür Mayo Büyük Beden

Ürün çeşitliliğimiz ve bununla beraber beden seçeneklerimiz de fazladır. Büyük beden tesettür mayo olanağı vardır. Tam kapalı mayo çeşitlerinin farklı bedenleri de mevcuttur. Ürünlerimiz yalnızca standart bedenlere göre üretilmemektedir. Farklı markalardan ve Remsa Mayo'dan oluşan ürün grubumuzda büyük beden seçeneği de bulunmaktadır. Tam kapalının yanısıra likralı modellerimiz de bulunmaktadır. Tesettürlü tam kapalı modeller için seçenekler çok fazla. alt kısmı tayt ve üzeri uzun parçalar, boneli ve bonesi ayrı parçalar gibi seçeneğin fazla olduğu bir alan. Yüzerken kolaylık sağlayacak modellerden hızlı kuruyacak ve denizde rahat etmenizi sağlayacak modellere kadar her şey düşünülmüş. Son yıllarda sadece kapalı olmaktansa artık konforlu, estetik ve kullanışlı mayolar rahatlığı vaadediyor. Üretilen ürünlerin artık hava geçirmesine, terletmemesine dikkat ediliyor. İlk dönem çıkan tesettür mayo kumaşlarıyla şu an üretimde olan kumaşlar çok daha farklı. şu an nefes alan kumaşlar üretiliyor. özellikle bayanların rahat edeceği şekilde üretim yapılıyor. Tesettür mayo üreten firmalar sayesinde artık kadınların istediği gibi denize veya havuza girebiliyor olmalarıyla beraber son yıllarda tesettür mayo modellerinde, muhafazakar mayo çeşitlerinde çok büyük bir değişim ve gelişim yaşandı. Bu değişim sayesinde artık her bedene ve zevke göre muhafazakar mayo üretiliyor. Renkli ve havadar tesettür mayolar estetik açıdan da çok beğeniliyor.

Her Beden İçin Tesettür Mayo

Mağazamızda değişik beden aralıklarında ürünler bulabilirsiniz. Ürünlerimizin bedenleri çocuk mayosu ve genç mayolarında değişkenlik gösterebilmektedir. XXS'den başlayan bedenlerimiz 8XL'a kadar çeşitlilik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra tesettür mayolarımız aynı zamanda 32 bedenden başlamaktadır ve 58 bedene kadar yükselebilmektedir. Diğer bedenlerimizi görmek için mağazamızda dolaşırken sol taraftaki filtereleri inceleyebilir ve buna göre bedeninize göre ürünleri seçebilirsiniz.

Tam Kapalı Tesettür Mayo Fiyatları

Mayo fiyatlarında olduğu gibi tesettür mayo fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Her keseye ve bütçeye uygun mayolar bulunmaktadır. Remsa Mayo bünyesinde bulunan mayolar çeşitli fiyatlardadır. Fiyatlar markaya ve ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Her ürün aynı kriterlere göre fiyatlandırılmamaktadır. Bir ürünün markası olduğu kadar içeriği de önemlidir. Hangi malzemeden yapıldığı ve dayanıklılığı da ön plana çıkmaktadır. Buna göre etiketlenen ürünler çeşitli fiyatlara satılmaktadır. Mağazamızda farklı modelleri farklı filtrelere göre sıralamak mümkündür. Mayolarda ürünün likralı olup olmadığı, kullanılan malzeme, hava geçirip geçirmediği, denize girildiğinde rahat hareket etme imkanı sunup sunmadığı gibi önemli etkenler vardır. Bunlar alışveriş sonrası geri dönüş yapanlar sayesinde bilinmekte ve zamanla belirli fiyatlar oluşmaktadır. Buna göre ürünler markalaşmaktadır. Uzun vadede bir ürünün çok tercih edilir olması güvenilirliğinin yüksek olması firma adına önemli bir durumdur. Remsa Mayo böyle güvenilir markalarla çalışmaya önem vermektedir. Sitemizde satışı yapılan ürünlerimizin kampanya dönemleri olmaktadır. Kampanya dönemlerini takip ederek ürünlerimize avantajlı sahip olabilirsiniz. Sık sık sitemizi ziyaret ederek hangi ürünlerin indirimde olduğunu takip edebilirsiniz. Yeni sezon tesettür modelleri, yarı kapalı mayolar, likralı modeller sitemizde sürekli güncellenmektedir. Beğendiğiniz modelleri inceleyebilir ve size uygun olan bedeni seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapalı mayo modellerini incelemek ve detaylarını öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Size en uygun modelin hangisi olduğuna karar vermek için seçeneklerinizi mağazamızda değerlendirin...Tesettür mayo modelleri 2023 yaz kreasyonlarını sitemizden inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sıralama seçin
Toplam 563 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.