x
sadsad x
asdasd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Toparlayıcı Mayo Modelleri

Remsa Mayo toparlayıcı mayo modellerini çeşitlendirmiş zevk ve tercihlerinize göre seçim yapabilmenizi sağlamıştır. Yarı kapalı toparlayıcı mayo, yarı kapalı yüzücü mayo, şortlu yarı kapalı mayo, yüzücü yarım mayo olarak çeşitlendirilmiştir. Bacak, basen ya da karnınızda oluşan fazlalıklarınızı kapatıp daha ince bir görünüm oluşturur. Kendinizi bir beden küçülmüş hissedersiniz.  Böylece istediğiniz gibi denize veya havuza girip plajda güneşlenebilirsiniz. Esnek kumaşı sayesinde kolayca giyilir. Denizden ya da havuzdan çıktığınızda hızlı bir şekilde kuruduğu için size rahatsızlık vermez. Hareket alanınız kısıtlanmamış olur. Böylece  plajda herhangi bir etkinliğe katılabilir dilediğiniz gibi rahatça eğlenebilirsiniz.

Toparlayıcı Mayo İle Yaz Tatilinin Keyfini Çıkarın

Yaz sezonu yaklaşırken çoğu kişi yaz tatili hazırlıkları yapmaya başlar. Denizde, havuzda ya da plajda rahat olabilecekleri kıyafetler tercih etmek isterler. Dinlenmek amacıyla tatile çıktıkları için bir de bunları düşünmek istemezler. Bölgesel fazlalıkları ya da kilo problemi olan kişiler denizde ya da plajda kendilerini rahat hissetmezler. Özgüven eksikleri vardır. Sanki sadece zayıf veya benzer sorunlarla karşı karşıya olmayan kişilerin tatil yapabilecekleri gibi bir algı vardır. Bu yüzden kilosuyla ilgili  problemi olan kişiler tatildeyken denize girmek için bile tereddüt ederler. Remsa Mayo bu tarz problemlere maruz kalan kişiler için çözüm üretmiştir. Toparlayıcı mayo seçeneği sunarak siz müşterilerimize kolaylık sağlamanın bir yolunu bulmuştur. Toparlayıcı mayo sayesinde bölgesel fazlalıklarınızı sıkıca sarabilir ve daha fit bir görünüm kazanmanızı sağlar.

 

Toplumun Her Kesimine Hitap Edebilen Mayolar

Muhafazakar kesimin daha çok tercih ettiği yarı kapalı toparlayıcı mayo ya da şortlu yarım kapalı mayo türlerini normalde mayo kullanan kişilerde tercih etmeye başlamıştır. Bunun sebebi ise normal de mayoyla kendini rahat hissetmeyen kişiler böyle bir seçeneğin olduğunu fark ettikleri anda değerlendirmeye başlamışlardır. Kendilerini böyle daha konforlu hissedebileceklerini düşündükleri için bu tarz ürünlere olan talebi arttırmışlarıdır. Bu durumu fark eden tedarikçiler üretimi hızlandırmışlardır. Ancak önemli olan sezona ve trendlere uyabilmek aynı zamanda da birden çok kişiye hitap edebilmektir. Remsa Mayo olarak ürün yelpazesini genişletmiş olup her yaşa ve zevke uygun ürünler üretmekteyiz. Her yıl kendimizi tekrar etmek yerine siz müşterilerimizin istek ve görüşlerini değerlendirerek üretimimize devam etmekteyiz. 

 

2023 Toparlayıcı Mayo Modelleri Sayesinde Şıklığı Yakalayın

Plajda rahat olmak kadar şık olmakta bir o kadar önemlidir. Alım yaptığınız ürünü doğru aksesuarlarla tamamladığınızda daha şık bir görünüme sahip olursunuz. Yaz mevsimine uygun cıvıl cıvıl renk ve desenlerle tasarlanan ürünler daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Geometrik şekilleriyle, zıt renklerin ahengiyle oluşturulan uyumu sayesinde tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.  Farklı zevklere sahip olan kişilere hitap edebilen remsa mayo düz ve sadelikten yana olanlara da seçenekler sunmuştur. Sade, klasik ya da spor tarza sahip olan kişiler için üretilen modellere internet sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda farklı yaş gruplarına da hitap edebilen modellerimizde beden aralığı genişletilmiştir.  Böylece bulunduğunuz konumdan kalkarak mağazaya kadar gelmenize ve ek bir ücret ödemenize  gerek yoktur. Tatil yaparken şık aynı zamanda da muhafazakar tutumunuzdan ödün vermek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Yarı kapalı toparlayıcı mayo modellerimiz sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu sayede plajda hareket alanınız genişlemiş ilgilenmeniz gereken bir şey varsa rahatça işinize odaklanabilirsiniz. Üstümdekiler içimi belli ediyor mu, çabuk kurur mu ya da vücudum da herhangi bir yerim açıldı mı gibi sorularla aklınızı meşgul etmek zorunda kalmazsınız. Dize kadar kapalı tayt modeli ile oturup kalkmanıza dikkat etmeniz gereken bir durum olmadığını anlarsınız. 


Remsa Mayo Uygun Fiyatlarıyla Kaliteyi Yakalayın

Sektörde toparlayıcı tesetür mayo satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesizliği ya da satılan ürünlerin pahalılığı nedeniyle müşteriler alım işlemini gerçekleştiremezler. Alışveriş yaptıkları firmanın ürünüyle karşılaştıklarında kullanışsız olduğunu deneyimleyince kötü bir tecrübe edindikleri için bir daha o firmadan alışveriş yapmak istemezler. Katlandıkları maliyet karşısında elde ettikleri ürünün kalitesizliği müşteriyi hayal kırıklığına uğratır. Remsa Mayo olarak ilk başta önem verdiğimiz unsur üretim aşamasında kullandığımız malzemelerin kaliteli olması ve tasarlanan ürünün kullanışlı olmasıdır. Uzun süre kullanımda yıpranmaması, güneş ışınlarına maruz kaldığı taktirde solmaması gerekmektedir. Farklı gelir bütçesine sahip olan kişilerin alışveriş yapabilme imkanının olması da müşteriyi cezbeder. Hem kaliteli hem uygun fiyata ürün elde etmenin hazzını yaşarlar. Oluşturduğumuz bu kriterlere uygun firmamızca çeşitli ürünler üretmekteyiz. Sezon indirimlerinden ve kampanyalardan yararlanmak için firmamızın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. İstek ve şikayetleriniz için iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.