x
sadsad x
asdasd

Nehar

Nehar marka tam kapalı tesettür mayo takımları şimdi remsamayo.com adresinde satışa sunuldu. Muhafazakar kadınların tatillerde keyifli yüzme deneyimi yaşaması için Nehar markası tarafından tasarlanan tam kapalı tesettür mayo takımlarının kumaşı oldukça kalitelidir. Sağlığınız ve konforunuz düşünülerek tasarlanan tam kapalı tesettür mayo takımları 1. kalite kumaştan üretilmiştir. Kaliteli kumaş içeriği sayesinde tam kapalı mayo takımlarını uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nehar Marka Tesettür Mayo Tasarımları

Modern, şık, spor ve ihtişamlı görünüme sahip tam kapalı tesettür mayo takımları tasarımlarında muhteşem yaz renkleri kullanılmıştır. Renkli mayo takımlarının yanı sıra klasik renkler kullanılarak mayo tasarımlarında sadelik yakalayan marka eşsiz tasarımları ile hoş görünüm yakalamanız için tüm detayları düşünmüştür. Çiçek desenleri, çizgili desenler, puantiye detayları bulunan tam kapalı tesettür mayo takımlarında ayrıca konforunuz ve sağlığınız düşünülmüştür. Denizde veya havuzda rahat hareket ederek keyifle yüzebilmeniz için esnek, nefes alan likralı kumaşlardan üretilen mayo takımları mevcuttur. Ayrıca tesettürlü kadınların mayo satın alırken özellikle dikkat ettiği vücut hatlarını gizleme özelliği paraşüt kumaşı sayesinde sağlanmıştır. Rahat kesimi ve vücuda yapışmayan paraşüt kumaşı sayesinde vücut hatlarınızı örter ve bu sayede vücut hatlarınız gizlenmiş olur. Markanın tam kapalı tesettür mayo takımlarında genellikle bulunan fermuar detayı ile rahat giyip çıkartabilirsiniz. Set olarak satışa sunulan markanın tesettür mayo takımları ile tatiliniz eksiksiz, konforlu ve muhteşem geçecektir. Set içerisinde tunik üst, pantolon veya tayt, bone yer almaktadır.

 

Nehar Marka Tam Kapalı Tesettür Mayo Takımı Yıkama Talimatı

Mayo sektörünün en kaliteli kumaşları ile üretilen tam kapalı tesettür mayo takımlarını yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Peki yıkarken nelere dikkat etmelisiniz? Tuzlu su ve klorlu sudan etkilenmeyen kumaş içeriğine sahip mayo takımlarını elde yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Likralı veya paraşüt kumaştan üretilen mayo takımları ütülenmez. Ütü yapıldığı takdirde tam kapalı tesettür mayo takımları yıpranmaktadır.

Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.