x
sadsad x
asdasd

Remsa

Remsa Mayo olarak adından çok kez bahsettiren tesettür mayo ve spor giyim markası Balıkesir’de kurulmuştur. Tesettür mayo sektörünün en popüler ve en güvenilir markası olan Remsa Mayo tasarımlarında ve üretiminde her zaman modayı takip ediyor ve ürünlerini en kaliteli kumaşları kullanarak satışa sunuyor. Tam kapalı tesettür mayo, yarı kapalı tesettür mayo, çocuk mayo, erkek şort, bone, haşema, plaj çantası, eşofman takımları gibi bir çok ürün skalasına remsamayo.com web sitesinde sizlerle buluşturuyor. Muhafazakar kadınların bir numaralı tercihi olan markamız her zaman sağlığınızı ve konforunuzu düşünerek tasarımlarını gerçekleştiriyor. Her zaman müşterileri ile irtibatta olan ve yenilikçi tasarımları ile sektörün gözdesi olmayı başarıyor. Tesettür mayo sektörünün gelişmesinde büyük katkısı bulunan Remsa Mayo markasının web sitesinde diğer tesettür mayo markaları da yer alıyor.

Remsa Ürünleri Nelerdir?

Tam Kapalı Tesettür Mayo: Muhafazakar kadınların sıkça tercih ettiği tam kapalı tesettür mayolar bir çok renk ve desen çeşitliliğine sahip. Klasik, spor, renkli, gösterişli ve şık ürünlerin yer aldığı tam kapalı tesettür mayolar kaliteli kumaşlar kullanarak üretiliyor. Genellikle likralı ve paraşüt kumaş türü kullanılarak üretilen mayo takımları rahat hareket edebilme ve vücut hatlarınızı belli etmeme imkanı sunmaktadır. 

Yarı Kapalı Tesettür Mayo: Sahilde ve denizde rahat hareket etmek isteyen ve giyimine dikkat eden kadınların tercihi olan yarı kapalı mayolar remsamayo.com adresinde satışta. Çiçek, yaprak, çizgi detayları bulunan ve bir çok renk skalasına sahip yarı kapalı mayolar likralı ve apreli kumaş içeriğine sahiptir. Esnek likra kumaşı ile rahat hareket etme imkanı sunmaktadır. Ayrıca su itici özelliğe sahip apre kumaşı sayesinde hızlı kurur ve enfeksiyon, kaşıntı gibi hastalıklar yaşamanıza engel olur.

Bone: Sıkı, likralı kumaş yapısına sahip hem yüzücü hem de spor bone modelleri Remsa’da. Nefes aldıran kumaşı sayesinde uzun süreli kullanımda bile saçlarınızın yıpranmasına engel olur. Sıkı kumaş yapısı sayesinde ise suda açılmaz ve saçlarınızı göstermez. 

Spor Giyim:Tesettür spor giyim modellerinin yer aldığı web sitemizde farklı markaların eşofman, sweat, tshirt modelleri yer almaktadır. Gerek boyu, gerek kumaş kalitesi ile birçok kişinin tercihi olan spor tesettür modellerini günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Erkek Şort: Erkekler için tasarlanan günlük şort ve deniz şortları remsamayo.com adresinde satışta. Muhafazakar erkekler için diz altı şortlar da web sitemizde yer almaktadır. Deniz şortlarımızın içi file astarlıdır ve paraşüt ya da likra kumaş içeriği sayesinde hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Çocuk Mayo: Çocukların bayılacağı tarzdaki hayvan , deniz figürlü rengarenk mayo takımları Remsa’da yer almaktadır. Çocuklarınızın sağlığı ve konforu bizim için oldukça önemli. Bu sebeple en kaliteli ve en rahat kumaşları özenle araştırıyor ve ürünlerimizde kullanıyoruz.

Sırala
Toplam 245 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.