Tam Kapalı Tesettür Mayo

Tam kapalı tesettür mayo modellerimiz Remsa Mayo firmamızda çeşitli renk, desen ve birçok marka seçeneğiyle alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Remsa Mayo bünyesinde satılan ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmalarına özen gösterilmekte ve sadece bu alanda en iyi olan markalarla çalışılmaktadır. Uzun süreli kullanım ve rahatlık tam kapalı tesettür mayolarda ön planda olmalıdır. Cilt sağlığı açısından sağlıklı ürünler kullanılmalı ve bu kriterler dikkate alınarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Kredi kartına taksit de yapılmaktadır. Mağazamızda bulunan ürünler özenle seçilerek hazırlanır. Kapalı bayanlara yönelik tesettür mayo satışımız uzun süredir devam etmektedir. Tecrübemizle beraber kaliteli bir satış sistemiyle ürünlerimizi alıcılarla buluşturuyoruz.

Remsa Mayo

Remsa Mayo, kendi bünyesinde bir ürünün satılabilmesi için belirli kriterleri sağlıyor olmasına dikkat eder. Bu kriterler şunlardır:
  • Sağlığa zararlı bir etken içermiyor olması,
  • Kaliteli malzemeden yapılmış olması,
  • Dayanıklı malzemeden yapılmış olması.
Sağlığa zararlı maddeler kullanılması hususunda hassas davranılmasının sebebi, üretim aşamasında ucuz hammadde kullanılması dolayısıyla bu malzemelerin insan sağlığına zarar vermesidir. Buna karşı dikkatli olmak ve alıcıları baştan böyle kötü bir tecrübeyle karşı karşıya bırakmamak önemlidir. Kaliteli malzeme üretimde önemli bir diğer unsurdur. Zararlı bir madde içermiyor olsa dahi, ucuz ve yeterli sağlamlığa sahip olmayan kumaşlardan yapılan ürünler çok kısa sürede yıpranarak kullanıcıların hayal kırıklığına neden olmaktadır. İş etiğine ters bir durum oluşmaktadır. Böyle bir duruma yol açmadan kaliteli malzemeler kullanarak üretilmiş  ürünleri tercih etmek mağaza açısından güvenli bir tercihtir. Dayanıklı ürünler tercih edilmesinin nedeni Remsa Mayo'nun firma olarak sektörde tercih ettiği çizgidir. Özellikle tesettür mayolarda yaşanabilecek kazalar hiç hoş olmayan durumlara neden olmaktadır. Böyle bir durum yaşanmaması adına dayanıklı üretilen ürünlerin mağazaya konması ve firma tarafından üretilmesi önem taşımaktadır.

2019 Yaz Mayo Kreasyonları

Son dönemlerin popüler mayo renk ve modellerini kapsayan 2019 yaz mayo kreasyonları firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Haşema, Emayo, Adesea, Armes ve RemsaMayo sektörün öncü markalarıdır ve Remsa Mayo'nun satışını yaptığı firmalardır. Satılan ürünlerin arkasında durabilmek ve marka değerinin korunması adına yalnızca kaliteli üretim yapan firmalarla çalışılmaktadır. Tam kapalı mayolar aynı zamanda tam tesettür mayolar olarak da bilinmektedir. Tam tesettür mayolarda vücudun hiçbir yeri görünmemektedir. Farklı marka gruplarının olduğu gibi Remsa Mayo'nun da bu gruba özel tasarımları vardır. Sitemiz bünyesinde ürünlerimiz incelenebilir. Mağazamızda her bütçeye uygun modellerimiz bulunmaktadır. Farklı bütçeler için bolca seçenek mevcuttur. 2019 yaz modelleri arasında renkli seçenekler göze çarpmaktadır. Tesettür mayolara desen ve renklerin işlenmesi kapalı mayoların görünümünü çok daha estetik kılmıştır. Önceden kapalılar için haşemalar çok daha koyu renklerde ve desensiz üretilirken şimdi mayoyu hareketlendirecek birkaç detay ve renk kullanılarak bir hareket katılıyor. Önceye nazaran 2019'da taytlı  takımların da daha fazla tercih edildiğini gözlemliyoruz. Tesettür mayolarda farklı desen ve çizgilerin kullanılması farklı yaş gruplarını da memnun ediyor. Genç kızlar için renkli takımlar daha çok tercih edilir görünüyor. Bu da düşünülerek farklı desenler kullanılmış. 2019 yaz kreasyonlarında göze çarpan detaylardan biri de boneler. Takımların yanında veya takıma birleşik olabilen boneler de gündemde. Bonelerin ayrı olması daha çok tercih ediliyor. Boneyi çıkarıp başka bir bone takıp o sırada çıkarılan bonenin hızlıca kuruması sağlanabileceğinden, bonenin ayrı olması daha avantajlı bulunuyor.

Tam Kapalı Tesettür Mayo Büyük Beden

Ürün çeşitliliğimiz ve bununla beraber beden seçeneklerimiz de fazladır. Büyük beden tesettür mayo olanağı vardır. Tam kapalı tesettür mayo çeşitlerinin farklı bedenleri de mevcuttur. Ürünlerimiz yalnızca standart bedenlere göre üretilmemektedir. Farklı markalardan ve Remsa Mayo'dan oluşan ürün grubumuzda büyük beden seçeneği de bulunmaktadır. Tam kapalının yanısıra likralı modellerimiz de bulunmaktadır. Tesettür mayolarda tam kapalı modeller için seçenekler çok fazla. alt kısmı tayt ve üzeri uzun parçalar, boneli ve bonesi ayrı parçalar gibi seçeneğin fazla olduğu bir alan. Yüzerken kolaylık sağlayacak modellerden hızlı kuruyacak ve denizde rahat etmenizi sağlayacak modellere kadar her şey düşünülmüş. Son yıllarda sadece kapalı olmaktansa artık konforlu, estetik ve kullanışlı tesettür mayolar rahatlığı vaadediyor. Üretilen ürünlerin artık hava geçirmesine, terletmemesine dikkat ediliyor. İlk dönem çıkan haşema kumaşlarıyla şu an üretimde olan kumaşlar çok daha farklı. şu an nefes alan kumaşlar üretiliyor. özellikle bayanların rahat edeceği şekilde üretim yapılıyor. Tesettür mayo üreten firmalar sayesinde artık kadınların istediği gibi denize veya havuza girebiliyor olmalarıyla beraber son yıllarda haşema modellerinde, muhafazakar mayo çeşitlerinde çok büyük bir değişim ve gelişim yaşandı. Bu değişim sayesinde artık her bedene ve zevke göre muhafazakar mayo üretiliyor. Renkli ve havadar haşemalar estetik açıdan da çok beğeniliyor.

Tam Kapalı Tesettür Mayo Fiyatları

Mayo fiyatlarında olduğu gibi tesettür mayo fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Her keseye ve bütçeye uygun mayolar bulunmaktadır. Remsa Mayo bünyesinde bulunan mayolar çeşitli fiyatlardadır. Fiyatlar markaya ve ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Her ürün aynı kriterlere göre fiyatlandırılmamaktadır. Bir ürünün markası olduğu kadar içeriği de önemlidir. Hangi malzemeden yapıldığı ve dayanıklılığı da ön plana çıkmaktadır. Buna göre etiketlenen ürünler çeşitli fiyatlara satılmaktadır. Mağazamızda farklı modelleri farklı filtrelere göre sıralamak mümkündür. Tesettür mayolarda ürünün likralı olup olmadığı, kullanılan malzeme, hava geçirip geçirmediği, denize girildiğinde rahat hareket etme imkanı sunup sunmadığı gibi önemli etkenler vardır. Bunlar alışveriş sonrası geri dönüş yapanlar sayesinde bilinmekte ve zamanla belirli fiyatlar oluşmaktadır. Buna göre ürünler markalaşmaktadır. Uzun vadede bir ürünün çok tercih edilir olması güvenilirliğinin yüksek olması firma adına önemli bir durumdur. Remsa Mayo böyle güvenilir markalarla çalışmaya önem vermektedir. Sitemizde satışı yapılan ürünlerimizin kampanya dönemleri olmaktadır. Kampanya dönemlerini takip ederek ürünlerimize avantajlı sahip olabilirsiniz. Sık sık sitemizi ziyaret ederek hangi ürünlerin indirimde olduğunu takip edebilirsiniz. Yeni sezon tesettür mayo modelleri, yarı kapalı tesettür mayolar, likralı modeller sitemizde sürekli güncellenmektedir. Beğendiğiniz modelleri inceleyebilir ve size uygun olan bedeni seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapalı mayo modellerini incelemek ve detaylarını öğrenmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Size en uygun modelin hangisi olduğuna karar vermek için seçeneklerinizi mağazamızda değerlendirin...Tam kapalı tesettür mayo modelleri 2019 yaz kreasyonlarını sitemizden inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tükendi
₺269,00 KDV Dahil
₺319,00 KDV Dahil
Tükendi
₺269,00 KDV Dahil
₺319,00 KDV Dahil
Tükendi
₺289,00 KDV Dahil
₺339,00 KDV Dahil
Tükendi
₺289,00 KDV Dahil
₺339,00 KDV Dahil
Tükendi
₺259,00 KDV Dahil
₺309,00 KDV Dahil
Tükendi
₺99,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
Tükendi
₺159,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
Tükendi
₺229,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
Tükendi
₺75,00 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
Tükendi
₺99,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
Tükendi
₺279,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
Tükendi
₺89,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
Tükendi
₺89,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
Tükendi
₺99,00 KDV Dahil
₺179,00 KDV Dahil
Tükendi
₺89,00 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
Tükendi
₺209,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
Tükendi
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
Tükendi
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
Tükendi
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
Tükendi
₺379,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
Tükendi
₺389,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
Tükendi
₺399,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
Tükendi
₺229,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil