x
sadsad x
asdasd

Rozamay

Muhafazakar kadınların tercihi kaliteli kumaşları ile adından bahsettiren tesettür mayo markası Rozamay şimdi remsamayo.com adresinde satışta. Yarı kapalı ve tam kapalı tesettür mayo seçenekleri ile satışa sunulan ürünler 2023 trendine uygun olarak tasarlanmıştır. Cıvıl cıvıl yaz renkleri ile tasarlanan mayo takımları ile tatilde gözler sizin üzerinizde olacaktır. Son yıllarda muhafazakar kadınların tesettür mayo ürünlerine talebinin artması ile birçok marka ortaya çıkmıştır. Fakat tesettür mayo satın alırken markanın kullandığı kumaş içeriği, rahat hareket edebilme imkanı sunması ve hızlı kuruma özelliğine sahip olması göz önünde bulundurulmalıdır. 

Rozamay Tesettür Mayo Kumaş İçeriği

Likralı Kumaş: Esnek lifli yapısı sayesinde rahat hareket edebilme imkanı sunun likralı mayo kumaşı ile denizde veya havuzda keyifli yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca tuzlu su ve klorlu sudan etkilenmeyen kaliteli kumaşı sayesinde tesettür mayo takımlarımızı yıkama talimatına uyulduğu takdirde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Apreli Kumaş: Su itme özelliğine sahip olan bu kumaş türü sayesinde mayonuz su çekmez.  Mayo takımları denizden veya havuzdan çıktıktan sonra hızlıca kurur. Bu sayede sizi kaşıntı, enfeksiyon gibi hastalıklardan korur.

Paraşüt Kumaş: Vücut hatlarını gizleyen paraşüt kumaş ince bir yapıya sahiptir. İnce yapısı sayesinde üzerinizde ağırlık yapmaz. Hızlı kuruma özelliğine sayesinde sudan çıktıktan sonra vücudunuza yapışmaz ve rahat hareket edebilme imkanı sunar.

Rozamay Tesettür Mayo Paket İçeriği

remsamayo.com adresinde satışa sunulan mayo takımları set halinde satılmaktadır. Tam kapalı tesettür mayo paketi içerisinde tunik üst, pantolon veya tayt, bone ve gögüs kabı yer almaktadır. Yarı kapalı mayo takımı içerisinde ise kısa kollu üst, likralı kapri tayt ve bone yer almaktadır. Paket içeriğinde yer alan tunik rahat kesime sahiptir. Kalçalarınızı örterek vücut hatlarınızın belli olmasına engel olur. Bazı tunik üstlerin belinde yer alan ayarlanabilir lastik olarak kullanılan stoperi vücudunuza göre ayarlayarak suda yukarı toplanmasına engel olabilirsiniz. Likra kumaştan üretilen tayt ise esnek ve hava alan kumaşı sayesinde hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Tüm tesettür mayo parçalarını tek tek satın almak yerine paket halinde satın almak daha uygun fiyatlıdır.

Marka Kategorileri
Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.