x
sadsad x
asdasd
Remsa Pop-up-15.png (91 KB)
Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Haşema

Muhafazakar bir görünüm sunan Haşema marka ürünler hem erkekler hem kadınlar için özel olarak denizde giyilmek için tasarlanmış ve üretilmiş bir tekstil ürünüdür. Özel olarak üretilen bu muhafazakar deniz giyim ürünleri havuzda ve denizde kullanılabilir. Geçmişte sadece belirli renk ve bedenlerde üretilirken, son yıllarda artan popülaritesi sayesinde sektörde birçok farklı tarz ve desende model bulmak mümkündür. Tekstil sektöründe deniz giyim alanında öne çıkan özel tasarım Haşemalar şık ve konforlu olduğundan alternatif bir seçenek sunmaktadır.Bu ürünler kullanıldığında cilde yapışmaz, sudan çıktıktan sonra çabuk kuruma özelliği sunar. Kullananlara gün boyu hareket kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca her yıl modelleri geliştirilmektedir. Farklı renk ve modellerde tasarlanan tesettür mayo modelleri, özellikle muhafazakâr kesimin tatil sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır. Günümüzde bu mayoların aşırı muhafazakâr kesimin değil neredeyse belli bir yaşın üzerinde olan tüm kadınların tercih etmeye başladığı da gözlemlenmektedir. Bu da her yıl olduğu gibi 2023 modelleri tasarımlarının çok daha çeşitlenmesini sağlamıştır.
Yarı kapalı ve tam kapalı gibi ürünlerimizin bulunduğu bu kategoriden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi karına taksit seçeneğini seçebilir, dilerseniz de kapıda ödeme avantajından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer banka havale ve eft'si gibi işlemler ile ödeme yapmak istiyorsanız bu seçeneği de kullanabilirsiniz. Firmamız sizlere ödemenizin her adımında kolaylıklar sağlamakta ve rahat bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Haşema markasına ait modeller vücuda yapışır mı?

En güzel tesettür mayo modelleri daha çok tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen, rahat ve kapalı bir mayo türüdür. Bu mayolar deniz suyu ve havuz suyuna göre farklı kumaşlarla tasarlanmıştır. Dokuma ve esnek olarak üretilen haşema modelleri, havuz için taytlı, şortlu ya da elbise şeklinde tasarlanmıştır. Tesettür mayo modelleri kullanıcısına büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Deniz için tasarlanan 2023 haşema tesettür modelleri ise genel olarak bone, eşarp ya da pantolon ile birlikte tasarlanmaktadır. Gerek denizde gerekse havuzda kullanılan bu mayolar yapışmayan kumaş özelliğine sahip olmasından dolayı kolay bir kullanıma sahiptir. Tesettür mayolardaki en önemli detaylardan biri de kumaşın kalitesidir. Kumaş deniz ya da havuzda vücuda yapışıyorsa, bu durum kumaşın kalitesiz olduğunu göstermektedir. Kumaşın vücuda yapışmaması önemlidir. Özellikle tesettürlü kadınların tercih ettiği kapalı ya da yarı kapalı tesettür mayo modelleri, birden fazla marka tarafından üretilmektedir. Bu modeller, yıllara göre farklı renk ve görüntüleri ile tasarlansa da hepsinin ortak özelliği, kadınların deniz ve havuzlarda rahat etmesini sağlamaktır. Bu mayolarda esneklik hakimdir ve böylece kumaşın vücuda yapışmasının önüne geçilmektedir.

Vücut Hatlarını Gizleyen Deniz Giyim Ürünü

Remsa mayo sektörünün öncü firması olarak sizlere bu konuda en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. Özellikle tesettür tekstilindeki ürünlerin vücuda yapışmaması gerektiği konusunda bir farkındalığımız bulunuyor. Ürünlerimizi bu şartlara göre seçiyor ve sizlere vücuda yapışmayan tesettür mayo ürünleri sunuyoruz. Tamamen helal mayo seçeneklerini aşağıdaki listemizde bulabilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ürünlerin arasında birçok markayı bulabileceğiniz gibi kendi firmamızın sizler için dizayn ettiği eşsiz kalitede ürünleri bulabilirsiniz. 2023 yılının en yeni dizaynları sitemizde mevcuttur.

Haşema Markasının Tasarladığı Modelleri Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tesettür modellerinde yarım ve tam kollu tuniklerle tayt şeklinde tasarlanmış ikili takımlar tercih edilmektedir. Bu tasarım deniz ya da havuzda yüzerken kullanıcısına rahatsızlık vermemekte ve hızlı kuruyan bir yapıya sahip olduğu için kişinin rahatsız olmasını önlemektedir. Bu mayonun modelleri genel olarak likralı kumaşlarla tasarlanmaktadır. Bu kumaşların özelliği, aşırı tuzdan ve aşırı nemden etkilenmemelidir. Likralı kumaşın suyu hemen emme özelliği vardır ve bu nedenle yıpranması da söz konusu değildir. muhafazakar kadınların tercihi olan haşema 2023 trendi modelleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktaların olduğu bilinmelidir. Bu mayolarda ilk kontrol edilmesi gereken yer kumaşın kalitesidir. Kumaşın çok iyi kalitede olması, vücuda zarar vermemesi nedeniyle önemlidir. Fazla naylon ya da polyester kullanılan kumaşların vücuda hava aldırmayacağı bilinmelidir. Bu durum, vücut sağlığı için uygun değildir. Haşema tesettür mayo seçiminde bone ve eşarp seçimi de önemlidir. Başın yalnızca arka kısmında kalan bonelerin başı sıkı kavramaması durumunda deniz ya da havuzda yüzerken sürekli çıkabilmekte ve bu da can sıkıcı bir hale dönüşmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için başa tamamıyla geçirilen bone ya da eşarbın kullanılması tavsiye edilmektedir. Model seçimine de özen gösterilmelidir. Tesettür mayo modelleri farklı tasarımlarla ortaya çıkmaktadır. İlk aşamalarda yalnızca iki parçalı kombinasyonlar tasarlanmış iken günümüzde tulum ve elbise şeklindeki tasarımlar da fazladır. Deniz ya da havuzda yüzerken zorluk yaşanmaması için tulum ve elbise kombinasyonlarının daha uygun olduğu ifade edilmektedir ancak kişinin kendisini rahat hissettiği farklı bir modelin de tercih edilmesi söz konusudur.

Haşema Markasına Ait Ürünlerin Tasarımında Dikkat Edilen Özellikler Nelerdir?

Muhafazakar kadınların tercih ettiği eşsiz Haşema tarzı modeller çabuk kuruma özelliğine sahip olmalıdır. Bazı mayo modellerinin deniz ya da havuzdan çıkar çıkmaz vücudu sardığı bilinmektedir. Bu nedenle mayo seçimi yapılırken bu konuda detaylı bilgi alınmalıdır. Kumaşın çabuk kuruma özelliğine sahip olması önemli bir detaydır. Deniz ya da havuz sonrasında ıslak kalmak, hem görüntü hem de sağlık açısından sorun yaratabilmektedir. Bu mayo modelleri arasında tercih yaparken renk seçiminin de önemli olduğu bilinmektedir. Bu mayolar geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Genellikle canlı renkler tercih edilse de doğal renklerin de dikkat çekmeme özelliğine sahip olduğu bilinmelidir. Dolayısıyla tesettürlü kadınlar için cıvıl cıvıl renklerle tasarlanan bu mayolar yerine doğal renklerle tasarlanmış tesettür mayoların seçilmesinin doğru bir tercih olduğu ifade edilmektedir.

Haşema markalı ürünlerin kumaş içeriği nasıl olmalıdır?

Muhafazakar kadınların tercihi olan tesettür modele sahip Haşema ürünleri arasında seçim yaparken kumaş özelliklerine de dikkat edilmelidir. Kumaşta dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı, likralı olanlardır. En iyi mayo kumaşın yüzde 80 polyamid ve yüzde 20 elastan olandır. Bu oranın görüldüğü likralı ürünler yüzde 100 su itme özelliğine sahip birinci sınıf kumaştan tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra süprem olarak tabir edilen daha ince ve likra oranı az modeller de tercihini uygun fiyatlı tesettür mayo modelleri arasında kullanmak isteyenler için de uygun bir seçimdir. Bu modellerde kumaş fiyatı uygundur ve dolayısıyla üretim maliyetleri düşüktür. Süprem kumaşın likra oranı yüzde 88 polyamid yüzde 12 elastandır. Jile takımı alırken de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Jile takım, üstünde yeleği, içi likralı olan 3 parçadan oluşmaktadır. Jileli tesettür mayo modellerinin üst kısmı polyesterdir ve hemen hemen hepsinde fermuar vardır. Haşema markası çift kürsörlü fermuarlı modelleri geliştirmiştir ve iç likralı parça kumaş sinci sınıf kalitededir. Diğer markaların yelekli modellerde iç bölümü süprem kumaş olarak tasarlamıştır.

Satın Alınan Haşema Ürününün Paket İçeriğinde Neler Bulunur?

Tesettürlü kadınların tercihi olan Haşema ürünlerinin göğüs bölümünde genel olarak ekstra sütyen kap bulunmaktadır. Bazı markalarda sutyen ayrıdır ve paketin içinden ayrı olarak çıkmaktadır. Bu şekilde kullanılması da tercih nedenidir. Dokuma tam tesettür mayo modelleri ise alt beli lastikli olarak tasarlanmıştır. Neredeyse yapışmayan tüm dokuma mayoların paça ve bel kısmında kilit lastik yer almaktadır. Jile takımı mayolar üç parçadan meydana gelmektedir. Bu parçalar iç uzun kol likralı body, üst sıfır kol fermuarlı dokuma yelek ve alt uzun pantolondan oluşmaktadır. Denizde yelekli, havuzda yeleksiz kullanılabilmektedir. Yüzmeyi çok iyi bilenler için tulum mayo modellerinin de tercih edilmesi mümkündür. Bunlara “yüzücü mayo” adı verilmektedir. Yüzücü modelleri ilk olarak 2015 yılında geliştirmiştir. Sonrasında ise diğer markalar bunu takip etmiştir. Bu tarz mayolar bol olmalı ve vücut hatlarını belli etmemelidir. Sudan çıktıktan sonra vücuda yapışmalı ve vücut hatlarını gizlemelidir. Tesettür mayosunun sahilde yürüyüş sırasında kullanılmak isteniyorsa, yabancı gözlerin dikkatini çekmemek için canlı renklerin tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Haşema mayo modellerinin doğal ve pastel renklerinin olmasına dikkat edilmelidir.

Bone ve Eşarp Seçimi Nasıl Olmalı?

Havuz ya da denizde bone veya eşarbın çıkmaması için tamamıyla başa geçirilen ürünler tercih edilmelidir. Kulaç atarken bonenin ya da eşarbın çıkıp çıkmadığının kontrol edilmeye çalışılması can sıkıcı bir durumdur ve istenmeyen sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenle bone ya da eşarbın başı sağlam bir şekilde sarması gereklidir. Tesettür mayonun kumaşının hava alıp almadığına da dikkat edilmelidir. Naylon ve polyester karışımı fazla olan kumaşlar parlak bir görünüme sahip olsa da sağlık üzerinde olumsuz etki yaratmaktadır. Sudan çıktıktan kısa bir süre sonra kurumayan mayolar da sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. Bu nedenle 2023 haşema modelleri arasında tercih yaparken kumaşa dikkat edilmesinde yarar vardır.

Tesettür Mayo Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tesettür mayo kullanırken, sudan çıktıktan hemen sonra bol su ile durulanmasına dikkat edilmelidir. Mayo deterjan kullanılmadan, sadece sabunla yıkanmalıdır. Yıkama işleminin ardından mayo sıkılmamalı ve gölge bir yerde kurutulmalıdır. Mayolar hassas ürünlerdir ve ertesi sene de giyilmek istemiyorsa renginin atmasını ve hassas bölgelerinin erimesini engellemek için çamaşır makinesinde, sıcak suyun içinde ve diğer kıyafetlerle beraber yıkanmamalıdır. Çok sıcak sularda yıkanan tesettür mayoların lastiğinin zaman içinde gevşediği akıldan çıkarılmamalıdır. Tesettür mayo zatın alırken göz önüne alınması gereken ilk detay, kumaş özellikleridir. Polyesterden üretilen tesettür mayo modellerinde hava geçirmez özellik vardır. Bu da kişinin rahatsız olmasına neden olur. Ayrıca cilt sağlığı üzerinde olumsuz etki yapmaktadır. Tesettür mayolarda polyester kumaş yerine kol ve bacak bölümünde jarse kumaşların kullanıldığı haşema tesettür mayo modellerin seçilmesi tavsiye edilmektedir.

Tesettür Mayo Bonesi

Tesettür mayo modellerinde iki farklı bone bulunmaktadır. Bunlardan birisi başa doğrudan takılan mayo bonesi, diğeri ise kapüşon şeklinde tasarlanan ve tesettür mayonun arka kısmından başa takılan bonedir. Başa doğrudan geçirilen bonelerin tercih edilmesinde büyük yarar vardır. Kapüşon şeklinde olan boneye göre daha kullanışlıdır. Kapüşon bonelerin yüzerken baştan sıyrılma olasılıkları vardır ve bu da rahatsız edici bir durumdur. Tesettür mayo modellerinde birçok renk ve tasarım seçeneği bulunmakla birlikte ağırlıklı olarak iki farklı modelde geliştirilmiştir. Bunlar, iki parça haşema modelleri ile tulum tesettür mayo modelleridir. Bunların arasından yüzme esnasında en fazla rahat ettiren model tercih edilmelidir. İki parçadan oluşan bu mayo modellerinin genellikle yüzerken yukarı doğru kalkma riski bulunmaktadır.

Haşema Markasının Tasarladığı Deniz Giyim Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Haşema ürününü Remsa Mayo'da bulabilirsiniz. Muhafazakar kesimin tatil bölgelerinde deniz veya havuza girmek için kullanmayı tercih ettiği kapalı mayolara Haşema denmektedir. Bu ürünler taytlı, pelerinli, yarım modeller olarak da üretilmektedir. Yarım modeller muhafazakar kesim haricinde de sıkça tercih edilmektedir. Kullanım kolaylığı sunması nedeniyle kapalı mayolar artık sıkça kullanılan, beğenilen ürünler arasına girmiştir. Muhafazakar görünüme sahip Haşema başlarda oldukça sade üretimlerden oluşmuştur ancak zamanla farklı desenlerin, yeni tasarımların kullanılması ve hatta modaya uygun eklentilerin yapılması bu ürünleri daha da popüler hale getirmiştir. Uzun vadeli kullanım için kumaşlarda yapılan değişiklikler de kaliteyi artırmaya yönelik olmuştur. Modellerde kullanılan renkler ve desenlerin farklı yaş gruplarına göre çeşitliliği de oluşturulmuş, çocuk grubundan ileri yaş grubuna kadar geniş bir kitleye yayılan ürün yelpazesi ortaya çıkmıştır. Başta tam kapalı modellerden oluşan yelpaze zamanla genişlemiştir. İlk örnekler tam kapalı, bileklere uzanan, sade ve az desenli görselliği barındırırken zamanla görünümde farklılıklar oluşmaya başlamıştır.  Tam kapalı mayoların kumaşlarında da zamanla değişiklikler meydana gelmiştir. Başlarda su tutmakta zorlanan ilk örnekler, zamanla su itici kumaşlara yerini bırakmıştır. Haşema mayo örneklerinde son dönemde kumaşlar öne çıkmış ve likralı, su itici modeller çok tercih edilen modeller haline gelmiştir. Bu ürünlerin hızlı kuruması ve nem tutmaması sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Güvenli bir kullanım için kaliteli malzeme büyük önem taşımaktadır. Modellerde en çok aranan özellik artık görselliğin yanı sıra uzun süreli bir kullanım için mayoların doğru kumaşlardan üretilmiş olmasıdır.

Haşema 2023 Modelleri

Moda anlayışı tesettür giyim üzerine örnekler vermeye başladığı dönemlerde öncelikle ilk dönem rahatlığı ve kapalılığı ön planda tutarken, günümüzde görselliğin de ön planda tutulduğu tasarımları barındırıyor. 2023 itibariyle plaj modasında canlı renkler, asimetrik kesimler, şifon aksesuarlarla tamamlanan tasarımlar dikkat çekmektedir. Buna yönelik tasarlanan tesettür mayolarda da şifon kumaşların altına tesettür mayo tasarımlarının kullanıldığını, plaj çantaları, güneş gözlükleri ve şapkalar ile bir bütünlük sağlandığını ve modanın yakalandığını göreceksiniz. Likralı modellerin popülerleşmesi ile beraber esneklik, tesettür modellerinin vazgeçilmezi haline geldi. Likralı modellerin suyu emmesi ve çabuk kuruması, kullanım kolaylığı sunması nedeniyle de kapalı modellerin yaygınlaşmasına neden oluyor. Yelekli ve pelerinli modelleri de son tasarımlarda sıkça görüyoruz. Haşema 2023 modelleri, uçuşan şifon eklemeleri, bol desenleri, tamamlayıcı aksesuarlarıyla beraber yazın vazgeçilmez modellerini alıcıların beğenisine sunuyor.

Kapalı Mayo Modelleri

Haşema ilk kullanıldığı dönemlerde modadan uzak bir görüntü çizmiş hatta muhafazakar kesimin de tercih etmekte kararsız kaldığı oldukça sade modeller sunmuştu. Ancak zamanla talep odaklı yaklaşımlar modayla tesettür giyim modasının birleştiği noktada mayoların da tasarımlarına yansıdı. Esnek kumaşların muhafazakar görünümle birleşmesi, desen çeşitliliği sunması, modellerin farklılaşması günümüz kapalı mayolarını meydana getirdi. Başlarda daha klasik modeller, saray tarzı desenler tercih edilse de günümüzde spor modellerin popülerleştiği de söylenebilir. Çeşitli geometrik desenler, farklı kesimlerle birleştirilerek hem kapalı hem de farklı tasarımlara erişmek mümkündür. Sırf bu alana özel tasarımlar yapılmakta ve sektör hızla gelişmektedir. Markaların özel dizaynları yoğun ilgi gördükçe talebe göre farklı üretimler söz konusu olmaktadır. Haşema hakkında az bilinen gerçeklerden biri de kullanıcılarının sadece muhafazakar kesimden olmaması. Son dönemde tatil bölgelerinde rahatlığı tercih eden birçok kadın yarı kapalı modelleri tercih ediyor. Böylelikle çocuklarla ilgilenmek, deniz ve havuz aktivitelerinde bulunmak çok daha rahat hale geliyor. Gerekli ortam sağlandığında tesettür giyimin aslında belirli bir görüşü yansıtmaktan öte bir giyim tarzı olduğu görüşü dünyada hızla yayılıyor. Likralı kapalı modellerde iki ayrım söz konusudur. Dar modellerin likrası vücuda yapışırken bol olan modellerin likrası vücudu sarmaz. Dar modeller spor kabiliyetini daha yüksek tutar. Ancak islami açıdan bol likralı modeller daha çok tercih edilmektedir. Vücut hatlarının belli olmaması nedeniyle bol likralı kesimler yoğun talep gören modellerdir.

Haşema Mayo

Mayo modelleri kullanıldığı ilk dönemlerden itibaren çeşitli farklılıklarla moda olmayı sürdürdü. Günümüzde sıkça kullanılan bikini ve mayokini örneklerinin yanı sıra haşema gibi kapalı giyime yönelen versiyonlar da son dönemde kendini göstermeye başladı. Açık modellerin rahatsız kullanımının önüne geçen tesettür modeller aynı zamanda şık ve elit tasarımlar da sunarak plaj şıklığı oluşturmayı hedeflediler. Büyük beden kadınlar da muhafazakar olmamalarına rağmen hareket kabiliyeti sunması açısından sıkça bu ürünleri tercih etmektedir. Büyük bedende şıklığı yakalamak için de sık sık yarı kapalı veya tam kapalı modellere başvurulmaktadır. Açık modellerin büyük beden kadınlarda yaşattığı rahatsızlığı giderme açısından da kapalı mayolar kurtarıcı bir rol üstleniyor. Yaş gruplarına göre bakacak olursak yaş artışıyla beraber kullanım rahatlığı talebinin arttığı gözlenmekte, bu durum da tesettür mayo ihtiyacı doğurmaktadır. Özellikle taytlı mayoların sıkça tercih edildiği son dönem modası her yaş grubuna hitap eden modelleri barındırmaktadır. Haşema mayo modası yelekli modeller, taytlı modeller, kısa kollu modeller gibi değişik şekillerde kullanıcılara sunuldu ve rahatlığının yanı sıra farklılıklarıyla da birçok ülkede hızla popülerleştiler. Buradan yola çıkarak söylemek mümkün ki hem sağlıklı hem de kullanımı rahat tasarımların göze de hitap etmesi bu modayı oluşturdu denilebilir. Taytlı modellerin çok tercih edilmelerinin bir diğer nedeni de yüzme kolaylığı sunmasıdır. Hem sportif aktivitelerde kolaylık sağlayıp hem de rahatlık sağlaması taytlı ve kısa kollu modelleri öne çıkarmaktadır. Bu tür ürünleri satın alırken kaliteden vazgeçmemeli ve uzun süreli kullanım avantajı sunmasına dikkat edilmelidir. Kapalı tasarımların dikkat edilmesi gereken niteliklerinden en önemlisi iç göstermemesi olmalıdır. Bu noktada kumaşın yapısı oldukça önemlidir. Suya girilmesiyle beraber vücuda yapışan ve iç gösteren kumaşlar, kalitesiz üretimler sonucu yaşanan talihsizliklerle karşılaşmamak için kaliteli seçimler yapmak ve güvenilir noktalardan alışveriş yapmak gerekir.

Aksesuarlar

Deniz giysilerinin yanında sıkça tercih edilen aksesuarlar olarak pareoları, şapkaları, plaj çantalarını saymak mümkün. Kapalı modasında da aksesuar kullanımı oldukça yoğun olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri plaj modasının günümüzde yalnızca denize veya havuza girmek odaklı olmaması, bu bölgede vakit geçirmek üzerine uzun süreli kullanımın hedeflenmesidir. Plaj çantası uzun süredir yaygın olarak kullanılmaktadır. Hasır modasının 2023’de de sürdüğünü görmek mümkün. Mayo desenine göre üretilen takım ürünleri de bu yıl sıkça görüyoruz. Birebir takım olmaktan ziyade tamamlayıcı ürünler olarak kullanılan dizaynlar sıkça tercih ediliyor. Pareolar farklı stillerde kullanılma niteliğine sahip ürünlerdir. Farklı bağlama stilleriyle anında değişebilen modeller oluşturabilirsiniz. Tesettür giyimin bir gereği olarak vücut hatlarını belli etmeme konusunda pareolardan yardım almak oldukça sık rastlanan bir tercihtir. Sürekli kullanım için hemen kuruyan likralı tesettür mayoların üzerine pareo tarzı şifon kumaşlar alarak şıklığınızı tamamlamak, stilinize renk ve desen katmak mümkün. Başta yan amaçlı kullanılan ürünler zamanla vazgeçilmez parçalar haline geliyor. Bu nedenle birkaç tane edinmek, çeşitli şekillerde kullanmak ve kapalı tesettür mayonuzu farklılaştırmak için aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. Aksesuar seçiminin haşema tarzıyla uyum içinde yapılan örnekleri, modaya uygun geliştirilen çeşitli varyasyonlar, günümüz tesettür modasının plaj halini de yansıtıyor.

Soru ve Cevaplar

+ Haşema ürünü nereden alınır? - Haşema mayoları, ürünün yetkili satıcısı olan Remsa Mayo'dan alabilirsiniz. Online olarak satın alabileceğiniz bu ürünleri kargo yoluyla birkaç gün içerisinde teslim alabilmeniz de mümkün. Oldukça uygun fiyatlara bu ürünleri edinebilirsiniz. + Haşema markasının sunduğu tekstil ürünleri nelerdir? -Muhafazakar giyinmeyi tercih eden kişilerin kullandığı, vücudun büyük bir bölümünü örten deniz giyim ürünüdür. Bu ürünler ilk önce bir marka adıyla Türkiye'ye gelmiş olan tesettür mayo ürünleridir. Ancak yıllar geçtikçe marka sektöre de adını vermiştir. + Haşema ve Tesettür Mayo arasındaki farklar nedir? -Aralarında hiçbir fark yoktur. Haşema aslında bir markadır. Tesettür mayo bir ürün kategorisidir. +Uygun fiyatlı ve kampanyalı haşema ürünlerini nereden satın alabiliriz? - Uygun fiyatlı ve kampanyalı haşema ürünlerini Remsa Mayo'da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ürünleri hızlı kargo vasıtasıyla birkaç gün içinde edinebilirsiniz. - Haşema alternatifleri nelerdir? + Mayovera, Emayo, Adasea ve Armes gibi Türkiye'nin ünlü markaları Haşema alternatifi olabilecek kalitede ve nitelikteler. - Haşema ne zaman çıktı? + Haşema'nın marka olarak çıkması 1980 yılında olmuştur. Bir öğrenci tarafından bulunup bugünlere kadar getirilmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.