ÇOK SATAN ÜRÜNLER
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Sepette %20 İndirim
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Sepette %20 İndirim
₺549,00 KDV Dahil
₺649,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Sepette %20 İndirim
₺549,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Sepette %20 İndirim
₺699,00 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Sepette %20 İndirim

Remsa Mayo

Remsa Mayo, tesettür mayo ve diğer ürünlerin satışını yapan internet mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok kategori bulunan sitemizde herkese uygun tarz ve bütçede seçenekler mevcuttur. Site üzerinden yapılan alışverişlerde kampanya dönemlerine, mevsimlere özel indirimler de yapılmaktadır. Ucuzdan pahalıya ürünler kullanılan malzemenin niteliğine göre fiyatlandırılmıştır. İnternet mağazamızda bulunan ürünler özenle seçilerek sınıflandırılmıştır. Çalıştığımız markalar kız çocuk için tesettür mayolardan yüzücü mayolara, tam tesettür mayolardan jileli tesettür mayo modellerine birçok ürün gurubunu kapsamaktadır. Bu yönüyle birçok seçeneği içeriğimizde barındırmaktayız. Yakın zamana kadar gündemde olmayan mayo çeşitlerini kaliteli markaları seçerek bünyemizde barındırma gayreti içerisindeyiz. Görünüşüyle olduğu kadar sağlığa uygunluğu da ürünleri değerlendirme sürecinde ele aldığımız bir kriter. Bu nedenle müşterilerimize kaliteli ürünler satmak bizim prensiplerimizden biri.

Remsa Mayo Mağazamızdaki Mayo Çeşitleri

Mağazamızdaki tüm mayo çeşitlerini aşağıda bulabilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Her cebe uygun mayolarımızı edinmek için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Kapıda ödeme ve kredi kartına taksitle ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Tam Kapalı Tesettür Mayo

Tam kapalı tesettür mayo vücudun hiçbir şekilde görünmeyeceği şekilde tasarlanmaktadır. Bu tasarıma ek olarak boneler de satılmaktadır. Boneler tam kapalı tesettür mayo ile birleşik de olabilmektedir. Her bedene uygun tesettür mayo, Remsa Mayo mağazamızda bulunmaktadır ve birçok desen ile renk seçeneği de mevcuttur. Havuz suyunda ve deniz suyunda rahat hareket etmeniz öncelikli tercih sebeplerinden biri olmalıdır. Görünüm olarak estetik, aynı zamanda kullanışlı tam kapalı tesettür mayolar sizi suda ağırlaştırmamalı, kolay hareket etmenize engel olmamalıdır. Bu yüzden kullanılan kumaşın kalitesi özellikle tam tesettür mayolarda büyük önem taşır. Tam kapalı tesettür mayolar görsel açıdan ilk piyasaya çıktığı dönemlere nazaran çok daha renkli ve farklı konumda. artık çeşitliliği arttığı ve kalite kalite farklılaştığı için fiyatları da birbirinden oldukça farklı. Her markanın kendi fiyatlandırma sistemi olması da ayrı bir konu. Tesettür mayoların fiyatları sitemizde genellikle 40-400tl arasında değişiklik gösteriyor. Sitemizde tam kapalı tesettür mayo çeşitlerinde her türlü beğeniye hitap edecek modellere yer vermeye çalıştık. Her bütçeye uygun farklı modelleri bulundurarak müşterilerimize farklı seçenekleri de sunuyoruz. Hitap ettiğimiz yaş gurubunu geniş tutma çabasındayız. Keza örneğin kız çocuk mayo grubunda birçok örneğimiz mevcut.

Yarı Kapalı Mayo

Yarı kapalı mayo dizaynı tam tesettür mayo tasarımından farklı olarak kolların ve bacakların tam kapalı olmadığı tasarımları kapsar. Bu tasarım modelinde amaç daha çok rahat hareket edebilecek şekilde havuz veya denize girmektir. Tesettürlü olmayan bayanlar tarafından da çok tercih edilmektedir. Rahat kullanımı ve özellikle likralı kumaşları ve birçok renkli desenleri Remsa Mayo adresimizde bulabilirsiniz. Yarı tesettür mayo çeşitlerinin çok tercih edilmesiyle beraber büyük bir üretim atağı da yaşandı. Modellere baktığımız zaman herkesin kullanabileceği modeller olduğu görülüyor. Önceye nazaran kadınların sahil kenarında rahat etmek istemeleri ve bikini gibi kullanması ve rahat etmesi zor parçaları kullanmak istememeleri yarı tesettür mayolara olan ilginin artmasına neden oluyor. Yarı tesettür mayolar büyük bedenler için de üretiliyor. Büyük beden kadınlar özellikle vücudu toparlayıcı mayo arayışında yarı tesettürlü mayolar ile karşılaşıyorlar. Aslında tesettürlü olmayan bu gruptaki kadınlar için de yarı tesettür mayolar zaman zaman kurtarıcı oluyor.

Remsa Mayo Farkıyla Likralı Tesettür Mayo İçin Alışverişe Başlayın

Likralı tesettür mayo en çok tercih edilen mayo kumaşlarındandır. Bunun nedeni bu kumaş çeşidinin su aldığında ağırlaşmaması ve esnek olması dolayısıyla bedene daha kolay uyum sağlamasıdır. Bu şekilde bir ürün aldığınızda yıpranması daha uzun sürecektir. Memnuniyetinizin artması adına tesettür mayonuzun hafif olmasına özen göstermeniz, su aldığında hareket etmenizi kısıtlamaması önemli noktalardır. Mayo kumaşında rahatlık ve cildin nefes aldığı kumaşın kullanılması oldukça önemlidir. Bu özellikler baz alınarak likralı tesettür mayo üretimi çokça tercih edilir olmuş ve hız kazanmıştır. Özellikle yarı tesettür mayo modellerinde tayt ve kısa kollu takım modellerde likralı modeller sık kullanılmaktadır. Bu modeller çeşitli desenler ve renklerde alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Büyük Beden Tesettür Mayo

Tesettür mayolar artık büyük beden seçenekleriyle de üretilmektedir. İhtiyaca yanıt veren RemsaMayo gibi firmalar büyük beden üretimi yaparak alıcıların beğenisine sunmaktadır. Birçok bayan büyük beden tesettür mayo bulmanın sıkıntısını çekmektedir. Hatta bu nedenden kullanışlı olmayan kumaşlara razı olmak zorunda kaldıklarını düşünmektedirler. Ancak Remsa Mayo internet mağazasında göreceğiniz markalar büyük beden üretimi yapan markalardır. Büyük beden tesettür mayo seçenekleri sitemizde bolca bulunmaktadır. Büyük beden üretimler için sitemizdeki filtreleri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda RemsaMayo markamızın büyük beden tesettür mayo seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. 4XL, 5XL,6XL,7XL gibi her yerde bulamayacağınız büyük beden seçenekleri kendi markamızla internet mağazamızda satışa sunulmaktadır.

Kız Çocuk Tesettür Mayo

Kız çocuklar için rahat tesettür mayo modellerimiz bulunmaktadır. Çocuk bedenine uygun farklı birçok renk ve desende üretilmiş modellerimiz mevcuttur. Çocuklarınızın rahat edebileceği ve kolay yıpranmayan tasarımlar sitemizde beğeninize sunulmaktadır.

Yelekli ve Jileli Tesettür Mayo

Yelekli ve jiileli tesettür mayo modellerimiz sitemizde birçok örneğiyle yer almaktadır. içinize giyeceğiniz takımın yanında bone, jile veya yelek ekiyle kullanacağınız modellerimiz farklı renklerde tercih edilebilmektedir. Bunun yanında bazı modellerimiz jileyle ayrı değil, dikili şekilde üretilmektedir. Rahatlık açısından üretiminde genellikle geniş kalıplar kullanılmıştır. Hatları belli etmeyen modeller tercih edilmektedir.

Remsa Mayo Mağazasında Tesettür Mayo Markaları

Aşağıda mağazamıza ait bütün markaları bulabilir ve alışverişinize başlayabilirsiniz.

RemsaMayo Marka

RemsaMayo Marka ürünlerimiz tesettür mayo konusundaki ihtiyaca yönelik üretimine başlanmış ürünlerdir. Bu nedenle en çok aranan modeller ve tasarımlar üretilmekte, ihtiyaca cevap verilmeye çalışılmaktadır. Belirli bir çizgi oluşturmak adına kaliteden taviz vermeden kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünler üretilmeye çalışılmaktadır. Uzun süreli kullanım ve müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir. Tesettür mayo satışımız internet sitemiz üzerinden yapılmakta ve alınan siparişler en kısa sürede alıcılara teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyetinin bir gereği olarak ürünlerin sorunsuz olması ve sorunsuz alışveriş en önem verdiğimiz konulardır. Tam kapalı tesettür mayo ürünlerimiz bol kesim ve rahat kalıplarda üretilmiştir. Hatları belli etmeyecek şekilde bir dış görünüm elde edilmiştir. Canlı renkler ve desenler kullanıldığı gibi sade ve soft renklerin kullanıldığı ürünlerimiz de vardır. Kumaş olarak deniz veya havuz suyu içerisinde ağırlık yapmayacak ve rahat hareket etmenizi sağlayacak kumaşlar tercih edilmiştir. Yarı kapalı tesettür mayo ürünlerimiz yine birçok desen ve renkten oluşmaktadır. Yarı tesettür ürünlerimizin kolları ve bacakları yarım açık olmaktadır. Remsa Mayo kız çocukları için yarı kapalı mayo ve yüzücü mayo da üretmektedir. RemsaMayo büyük beden ürünlerinde 4XL, 5XL, 6XL, 7XL gibi her yerde bulunamayacak bedenlerin de üretimini yapmaktadır. Tesettür mayo ürünleri yeni gelişen bir alan olduğundan istenilen nitelikte ürünler bulmak diğer ürünlere nazaran daha zordur. Ancak sitemizde aranan ürünler en özenli şekilde seçilmiş ve en iyi markalar bir araya getirilmiştir. Büyük beden ürünler de RemsaMayo markasıyla firmamız tarafından üretilmektedir. Bu yönüyle firmamız hizmet anlayışını müşterilerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Standart üretilen ürünleri de üreten markamız, yine kendi üretimiyle büyük beden ihtiyacını da gidermektedir.

Haşema

Sektörün en bilinen markalarından olan Haşema marka ile çalışmaktayız. Markanın ürünleri farklı birçok kategoride alıcıların beğenisine sunuluyor. Haşema markasına ait tam tesettür mayo çeşitleri, yarı kapalı mayo çeşitleri, kız çocuk yarı tesettür mayo çeşitleri sitemizde bulunuyor. Ürünlerin kapsamlı incelemesini yapabilir ve çeşitli filtrelerde aradığınız ürüne sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Emayo Marka Tesettür Mayo Remsa Mayo ile Alınır!

Emayo tesettür mayo çeşitleri renkleri ve desenleriyle sitemizde göze çarpan bir mayo markası. Farklı ve renkli tasarımlarının yanında çocuklar için ürettikleri ürünler de oldukça tercih edilebilen ürünler. Kız çocuklar için yarı kapalı mayolar üreten markanın birçok farklı modeli bulunuyor. Emayo markası tam tesettür mayolar, yarı tesettür mayolar da üretiyor. Aradığınız birçok ürün bu markada mevcut.

Adesea

Adesea tesettür mayolar sitemizde bolca bulunuyor. Desenli birçok modelimiz Adesea marka. Farklı renkler üzerine işlenmiş çeşitli desen seçenekleriyle birçok tam tesettür mayo ve yarı tesettür mayo çeşidi sitemizde mevcut. Kız çocukları için yarı kapalı mayolar ve yüzücü mayoları da bulabilirsiniz. Adesea marka mayolar deniz veya havuz kenarında şık ve gösterişli görünebilmeyi vaadediyor. üzerinizde giysi olarak da taşımak isteyeceğiniz birçok modeli mayo olarak tasarlamış ve şık tesettür mayolar ortaya çıkartmış marka oldukça fazla rağbet görüyor.

Armes

Şık ve gösterişli tasarımlarıyla birer giysiden farksız olan Armes tesettür mayolar sitemizde farklı birçok modeliyle yer alıyor. Klasik desenleri de modern desenler kadar ön planda tutarak üretmiş marka, her yaş grubuna hitap etmeyi başarmış. Tam tesettür mayo, kız çocuk mayoları, yarı tesettür mayo gibi geniş bir ürün yelpazesi olan markanın ürünleri sitemizde satılmaktadır.